Sari la conținut
Forum Roportal
picatura din mare

Pot sa mai cresc?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stai linistita, am avut o prietena de inaltimea ta si cam aceeasi greutate. Frumoasa fata! ...Asa cum cred ca esti si tu! Am 1'78 si crede-ma ca te pot pupa pe frunte din picioare.

Dar sunt destui barbati sub 1'70.

Si culmea, parintii mei sunt ambii sub 1'70 si am un frate de 1'85!

Nu inaltimea trebuie sa fie prima ta prioritate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu putem fi toti inalti....si oricum vrei nu vrei o sa mai cresti putin sau putin mai mult, depinde :o: . Nu ar trebui asta sa fie o problema pt tine. Am 1.63 de la varsta de 17 ani cred...si cateodata imi doresc sa fi fost si mai mica:) :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Eu am 1,58 m si 23 de ani, deci cu certitudine nu mai cresc. Am facut vreo 5 sporturi la viata mea si tot mica am ramas, cred ca la mine a fost vorba de gene.

Insa te asigur ca nu e o tragedie sa fii mica de statura!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sal!am si eu ocateva intrebari:am 15 ani si 7 luni,problema mea este ca sunt cam mica de inaltime,am 1.54 si 45 kg

Eu am 16 ani,50 kg si 1,74 cm...sunt destul de slaba pt inaltzimea mea.Nimeni nu-i perfect totusi si cu sigurantza orice om si-ar dori sa schimbe cateva lucruri la el.Dar stai linistita,inaltzimea este rar un dezavantaj.Poate doar daca ai vrea sa fii fotomodel ar fi o problema.Eu zik sa invetzi sa te acceptzi asa cum esti,ca doar ai toate mainile si picoarele,ai 2 ochi ca restu' lumii.Be happy k esti sanatoasa si nu-ti my face probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am 16 ani,50 kg si 1,74 cm...sunt destul de slaba pt inaltzimea mea.Nimeni nu-i perfect totusi si cu sigurantza orice om si-ar dori sa schimbe cateva lucruri la el.Dar stai linistita,inaltzimea este rar un dezavantaj.Poate doar daca ai vrea sa fii fotomodel ar fi o problema.Eu zik sa invetzi sa te acceptzi asa cum esti,ca doar ai toate mainile si picoarele,ai 2 ochi ca restu' lumii.Be happy k esti sanatoasa si nu-ti my face probleme.

ms mult de tot pentru sfaturi ,m-ati ajutat sa privesc din alta perspectiva acesta "problema"multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer... cred ca nu ar trebui sa fie o problema pt tine... uite-te in jurul tau... pe strada de exemplu si o sa vezi ca majoritatea fetelor sunt cam de inaltimea ta..... 1,60... si sunt foarte dragute

eu am 1,60 si am 52 de kg (stiu.... mai trebuie sa slabesc :jester: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt mica...am 1.60. 45kg...si peste 16 zile 18 ani....dar ce imi pasa...."esentele tari...in sticlute mici"............si la urma urmei...cine nu ma vrea nu ma merita... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal..io am 13 ani shi am 1.45 ..kre k mai kresc..nu ..?

:focus: dak...ramin asa ... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×