Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Perle de tranzitie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

'Mi-e rau la cap, ma doare mintea' de Radu Paraschivescu ma face mereu sa rad si am zis sa va dau si voua sa gustati din perlele adunate de el de pe la vedetele tranzitiei. Daca aveti si voi chestii funny, please, postati-le (cu numele 'vinovatului')

 

 

 

'Domnule senator, nu ati fost atent la cele ce urmeaza sa spun' - Nicolae Vacaroiu

 

'Dupa revolutie in Romania nu a mai fost revolutie' - Dumitru Dragomir

 

'Noi nu suntem nici anti-Basescu, nici pro-Basescu, nici invers' - Adrian Halpert

 

'Marile personalitati, atunci cand se prabusesc, cad in picaj' - Mihai Pelin

 

 

...va continua

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

'De cand ma stiu eu copil, ma urcam in pom si mancam corcodusi' - Marian Vanghelie

 

'Pentru mine, un partid crestin? Ei, pe dracu!' - Ion Iliescu

 

'Stiinta a progresat extraordinar, dar noi parca paream mai tari. Aveam alte calitati, chiar daca in acelasi timp plecam de la marmelada' - Cornel Dinu

 

'I-am spus lui Jean ca daca u facem o familie si-o casa. o terminam de la inceput' - Anca Vladoiu

 

'Discut foarte putin cu sotia. Am si eu dreptul sa traiesc' - Viorel Lis :rot: asta mi-a placut mult

Editat de Ampera
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- din seria 'cultura'

 

 

'In aceasta carte a mea sunt doua personaje: unul sunt eu, adica Laura Andresan, care fac ce fac si ma comport, iar celalalt e viata mea' - Laura Andresan

 

'Maghiara este limba cailor' - Gheorghe Funar ( :rot: )

 

'Marcel Guguianu stie ca oamenii nascuti personal le place arta si sentimentul uman' - Sabin Balasa

 

'Tare buclucasa mai este , in acesti ani de numita reforma, intelectuatea noastra, clasa prezenta si necesara oricarei societati cu rol, in mod normal, de locomotiva a imaginabilului tren care este acesta' - Cornel Dinu (...wtf?!)

 

'Toti cei care scriu rau despre mine sunt homosexuali' - Gigi Becali

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×