Sari la conținut
Forum Roportal
baaron

Autopsia unui extraterestru...

Postări Recomandate

Este aproape de la sine expliactia ca sint artificiala. Cam se...opresc, la pozat. ;) Deci nu sint in miscare. Au energie proprie.

 

De unde exact rezulta ca sunt artificiale? Eu nu vad nimic care ar justifica asa o presupunere.

 

De unde stii ca se opresc la pozat. In pozele alea se vede cumva ca mai intai au fost in miscare apoi au oprit si apoi s-au pus din nou in miscare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am auzit de descoperirea din bucegi si nu cred ca exista. nici macar nu stiu ce se presupune ca s-ar fi descoperit. o multime de indivizi inventeaza "descoperiri" si lucruri "secrete" ca sa se dea interesanti.

 

tu nu ai auzit de asa ceva pentru ca nu vrei sa auzi....nu esti informat....tu inghiti frumos toate galustele oficiale....caci sunt mai credibile...mergi frumos la biserica si inchina-te intr-o religie falsa....si apoi te miri de ce nu ai auzit de descoperirea din bucegi......poate ca nu rezonezi cu asa ceva....nu te-ai intrebat de ce nu ai auzit de ea?

Editat de andi_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu nu ai auzit de asa ceva pentru ca nu vrei sa auzi....nu esti informat....tu inghiti frumos toate galustele oficiale....caci sunt mai credibile...mergi frumos la biserica si inchina-te intr-o religie falsa....si apoi te miri de ce nu ai auzit de descoperirea din bucegi......poate ca nu rezonezi cu asa ceva....nu te-ai intrebat de ce nu ai auzit de ea?

 

eu nu inghit nimic. mi-am format un sistem de verificari si selectie a informatiilor care ma ajuta sa recunosc stirile de balariile ieftine inventate cu ghiotura.

 

nu ma duc la nici o biserica, eu sunt un sceptic. as zice ca mai degraba multi din cei care colporteaza aiureli se inchina la o religie falsa.

 

m-am intrebat de ce nu am auzit de ea. raspunsul meu este urmatorul: pentru ca nu este nici o descoperire in bucegi. sunt povesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca un oras intreg stia, atunci de unde balivernele ca filml ar fi mare secret si ca CIA ar fi dat 20 milioane de dolari rusilor ca sa culeaga informatii pe care le-ar fi putut culege de la fata locului? :jester:

Parca am mai spus. Persoana care detinea filmul nu era aceeasi cu autoritatile care au instutuit secretul. Respectivul probabil ca a plecat in Rusia cu filmul, nefiind in siguranta. Ghici ce ar fi patit in plin razboi rece, cu inrmarea acerba, stiindu-se ca el era un martor sigur. Chiar fara film. A fost la fata locului. Deci asta e motivul de a ajuns la rusi, si americanii, l-au cumparat de la ei.

 

Ce am postat mai sus e o presupunere a mea, la modul sigur dpdv al meu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parca am mai spus. Persoana care detinea filmul nu era aceeasi cu autoritatile care au instutuit secretul. Respectivul probabil ca a plecat in Rusia cu filmul, nefiind in siguranta. Ghici ce ar fi patit in plin razboi rece, cu inrmarea acerba, stiindu-se ca el era un martor sigur.

 

Si tu chiar crezi ca individul a filmat ca la nunta , fara stirea autoritatilor ?

 

Nu'mi raspunde, probabil crezi .

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiti ceva. Eu nu am de gind sa ma contrazic cu un forum intreg ptr un caz cit se poate de clar, cu dovezi cit cuprinde. Un oras intreg, carea vazut camionul cu ozn-ul de vreo 6-7 m in el. Cu martori la fata locului. Un film. mai multe poze.

Daca nici cu dovezi din astea nu vreti sa credeti in astfel de fiinte care ne intra in atmosfera, eu oricum nu sint avocatul lor. Credeti in ce vreti. Sau vreti si link de cind am citi eu prin 1980-1984? Exact ce e pe net acum.

Si nu stiu care ar fi miza, ca e vorba de un cadavru in film.

Spun asta ca nici nu mai stiu cine ce spune pe aici, de cind pe chrome, e un amestec de postari. E o setare a forumului care nu imi permite sa vad ca inainte.Si ma tot contreaza unii, de parca eu as avea ceva de cistigat sustinind acel caz Roswell.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiti ceva. Eu nu am de gind sa ma contrazic cu un forum intreg ptr un caz cit se poate de clar, cu dovezi cit cuprinde. Un oras intreg, carea vazut camionul cu ozn-ul de vreo 6-7 m in el. Cu martori la fata locului. Un film. mai multe poze.

Daca nici cu dovezi din astea nu vreti sa credeti in astfel de fiinte care ne intra in atmosfera, eu oricum nu sint avocatul lor. Credeti in ce vreti. Sau vreti si link de cind am citi eu prin 1980-1984? Exact ce e pe net acum.

Si nu stiu care ar fi miza, ca e vorba de un cadavru in film.

Spun asta ca nici nu mai stiu cine ce spune pe aici, de cind pe chrome, e un amestec de postari. E o setare a forumului care nu imi permite sa vad ca inainte.Si ma tot contreaza unii, de parca eu as avea ceva de cistigat sustinind acel caz Roswell.

 

nasty, tu tii cu extraterestrii! :) :crazy:

 

cred ca nu-i cazul sa te enervezi. dezbatem si noi chestiunea - unii pro, altii contra :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nasty, tu tii cu extraterestrii! :crazy: :yahoo:

 

cred ca nu-i cazul sa te enervezi. dezbatem si noi chestiunea - unii pro, altii contra :flowers:

Nu m-am enervat deloc.

Dar e bine sa luam la cunostinta ca exista si nu sint ingerasi. Vom avea probleme cu ei.

P pmenire avizata e mult mai bine decit o omenire ignoranta.

De fapt si de ingerasi se spune, ca o fata e favorabila, una nu.

Fiintele sint reale. Dar grii au plecat, deocamdata. Da impresia ca nu mai exista mai nimic. Ei erau cei mai numerosi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu m-am enervat deloc.

Dar e bine sa luam la cunostinta ca exista si nu sint ingerasi. Vom avea probleme cu ei.

 

Da, exista si nu e exclus sa avem si probleme .

Insa viata mi'a demonstrat ca mute ditre filmele cu alliens, sunt facaturi la comanda diverselor servicii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Filmul nu e facatura. Mai este o poza cu ozn-ul prabusit si cu vreo 3 fiinte, linga el, cazute. Una e aceeasi cu piciorul gaurit.

Sint prea multe date care atesta ca e un fenomen real. Cind se contrazic date reale, probabil se vor accepta cele false. In asta e lucratura asa ziselor servicii secrete. Secretul vietii nu pote fi tinut. Al mortii da. Tocmai aici e vorba de fiinte moarte. De aceea a tinut atita secretul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×