Sari la conținut
Forum Roportal
Black velvet

Roboții sexuali - viitorul familiei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru cei din tarile lumii a treia roboatele o sa vina sub forma de ajutoare, cand li se face foame, mai dau o gaura.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am zis-o la misto, ca tayado tot sustinea ca o sa-si permite toti roboate. Poate ca nu era cazul, totusi, pt. ca multi din ei nu-si permit nici macar sa bea apa cand vor, d-apoi sa dea curs goangelor.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca somalezele sunt f. voluptoase, ai dreptate, daca Iman e voluptoasa, desi nu a trait decat o mica parte din viata ei in Somalia, iti dai seama ca alea de si-au petrecut toata viata acolo sunt voluptatea intruchipata. Mai bine ma car, ca va stric cheful de harjoneala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am zis-o la misto, ca tayado tot sustinea ca o sa-si permite toti roboate. Poate ca nu era cazul, totusi, pt. ca multi din ei nu-si permit nici macar sa bea apa cand vor, d-apoi sa dea curs goangelor.

Poti sa stii? Cred ca isi vor lua un robot si cand li se v-a face foame vor aplica regula ....si ne culcam...

Si sa-mi las io averea pe mana unui ginere de pe la vreo companie Japoneza? Dar daca-i fabricat in Ungaria? Ioi...

Iti dai seama daca-l infurii? Iti da...pana ....simte:)))

Sau pentru self esteem.

Sau....pentru ca au nevoie dupa sarcina, cand atarna like sleeve of wizard(decat la unele...putine, evident)

Nu stiu ce placere e sa faci sex cu o papusa gonflabila/robot, oricat de mult ar semana cu o femeie reala, dar tind sa cred ca multi barbati tot ar incerca macar o data de curiozitate.

Nu cu alea care arata ca un balon, cu astea noi care arata ca Megan Fox.

Si-a pierdut mintile pehehe...Feri doamne...

Daca se confectioneaza robot care arata ca aia din Total Recall, cu 3 sani, I would totally bang that!

Si cam cum ai face printre atatia sani? Iti dai seama ca n-ai sti la care sa te repezi mai intai:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ma gandesc ca robotii vor avea si posibilitatea de a fi personalizati. O cerinta importanta dealtfel, deoarece trebuie satisfacut si instinctul de proprietate al proprietarului. ”Roboata mea e numai a mea, doar sa se uite altul la ea si sa vezi ce-i umflu vazatorii” grin.gif Daca ar fi mai multe la fel, parca nu prea mai simti ca-i a ta... wink.png

Eu zic sa-i pui catuse ca sa fii sigur:))Poti sa stii daca nu i se nazare robooatei si incepe sa priveasca peste gard la vecini? Iti dai seama ce roboata ar fi cu vointa proprie...vai de bandana ta:)))

Ma descurc eu, no worries, sani sa fie.

A innebunit lupul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×