Sari la conținut
Forum Roportal
Black velvet

Roboții sexuali - viitorul familiei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Copiile apar la scurt timp dupa ce se lanseaza un produs. Asa ca s-ar putea s-o detina mai multi pe Marioara156798/2050JP.

 

Ma gandesc ca robotii vor avea si posibilitatea de a fi personalizati. O cerinta importanta dealtfel, deoarece trebuie satisfacut si instinctul de proprietate al proprietarului. ”Roboata mea e numai a mea, doar sa se uite altul la ea si sa vezi ce-i umflu vazatorii” :o: Daca ar fi mai multe la fel, parca nu prea mai simti ca-i a ta... ;)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vor aparea servicii de coafura si manichiura pentru roboate... ca, deh, vor avea si ele sensibilitatile lor si dorinta de a arata bine pentru iubitul lor stapan.


Vor face totul ca sa fie sclave devotate si sexy pentru stapanul inimii lor, ca nu cumva sa fie inlocuite cu un model mai nou...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care mai e atmosfera pe Arte? Se poate vedea undeva pe net ?


Vad ca in Real Humans joaca si actrita Marie Robertson.

 

Are mutrita de roboata. Ce rol are in film, robotica sau umana? Velvet, ti-ai comanda o roboata cu figura ei?

 

tumblr_m4e2p4bR0q1qbni09o1_1280.jpg

Editat de Tlahuizcalpantecuhtliyaotl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt programe interesante, multe chiar merita vazute. Am cautat acum, dar n-am reusit sa gasesc nimic online, doar unele inregistrari care nu sunt disponibile in Ro...

 

Probabil ca se gaseste pe undeva pe NET si online, filmul Real Humans.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ma gandesc ca robotii vor avea si posibilitatea de a fi personalizati. O cerinta importanta dealtfel, deoarece trebuie satisfacut si instinctul de proprietate al proprietarului. ”Roboata mea e numai a mea, doar sa se uite altul la ea si sa vezi ce-i umflu vazatorii” grin.gif Daca ar fi mai multe la fel, parca nu prea mai simti ca-i a ta... wink.png

Poate de dragul apetisantelor robotici se vor reinvia si vechi obiceiuri si vom vedea dueluri strasnice intre barbati, care se vor lupta pt. inima, pardon, circuitele, alesei lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si acum pretul e accesibil pentru occidentali si japonezi. Orice produs de nisa tinde sa fie scump la lansare, pentru ca sa se faca mult profit. Asa e gandirea in marketing. Dupa ce persoanele cu card au saltat banul si nu mai iese profit, pretul e scazut foarte mult, ca sa-si permita toti, de la someri la pensionari, si iar se fac vanzari.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are mutrita de roboata. Ce rol are in film, robotica sau umana? Velvet, ti-ai comanda o roboata cu figura ei?

 

Joaca in rolul de roboata. Mie nu prea-mi place cum arata, deci n-as comanda o robotica Marie Robertson, dar mi-as alege un model de pe topicul de bunaciuni :o:

 

ca sa-si permita toti, de la someri la pensionari, si iar se fac vanzari.

 

Pentru someri, probabil vor fi centre de inchirieri, iar pensionarii le vor achizitiona in scopuri mai apropiate varstei lor, de ex.: sa-i ajute sa-si spele protezele dentare :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×