Sari la conținut
Forum Roportal
impresie

Actul sexual. Magnific

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oh, damn! am crezut ca esti barbat

 

 

 

o sa-ti placa sexul si nu o sa-l gasesti plictisitor cand o sa intalnesti persoana potrivita sa te sexuiasca bine, adica sa nimereasca unde trebuie si ce trebuie.

 

si psihic

 

Am plecat, Ampera, să mă îndrăgostesc de o sportivă. blushing.gif Am tot evitat asta, dar se pare că se ține scai de mine. Acolo îmi apare magnificul. Ce o fi fost în mintea să mă îndrăgostesc de fonduri intelectuale, distrate, iar în anii de liceu, de copile? laugh.png

 

Și știi cum este vorba Nu mă mai întorc acasă, până nu mă văd de braț cu o sportivă.

Editat de Diorama
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Femeia umflabila din care iese individul este de fapt un dormitor.

acum m-am prins.... e un fel de cort :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Am plecat, Ampera, să mă îndrăgostesc de o sportivă. blushing.gif Am tot evitat asta, dar se pare că se ține scai de mine. Acolo îmi apare magnificul. Ce o fi fost în mintea să mă îndrăgostesc de fonduri intelectuale, distrate, iar în anii de liceu, de copile? laugh.png

 

Și știi cum este vorba Nu mă mai întorc acasă, până nu mă văd de braț cu o sportivă.

Ti-o recomand pe Martina Navratilova:Langa ea sigur nu esti in pericol de a fi supus sexului :)))

Editat de sturlubeata
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil se refera la Simona Halep, singura sportiva romanca de care se vorbeste acum peste tot in Ro si in lume:

 

s560x316_Simona_Halep_1.jpg

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca sa trivializez magnificul, oamenii nu sunt trimisi doar la frecare, de cate ori nu auzim "sugi p..!" de exmplu sau "pupa-m-ai in coor".

e?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai topic! :lol:

 

Probabil se refera la Simona Halep, singura sportiva romanca de care se vorbeste acum peste tot in Ro si in lume:

 

 

 

In vara asta am jucat un meci, in sensul propriu al cuvantului, in echipa opusa unei handbaliste careia ii placuse o trecere de-a mea printre doua persoane, pentru care aplaudase. Eu am lasat lucrurile la acel moment. 

 

Tocmai ieri mi-am cumparat mingi de tenis. :lol:  Este o chestiune de timp pana imi iau inapoi rachetele de la cineva.

 

 

 

 

:lol:  Ma oftic ca nu am facut eu clipul acela.

 

ca sa trivializez magnificul, oamenii nu sunt trimisi doar la frecare, de cate ori nu auzim "sugi p..!" de exmplu sau "pupa-m-ai in coor".
e?

 

Da. Foarte des se face referire la sex de parca ascutirea creionului conteaza mai mult decat creionarea din timpul lui. In loc sa se spuna "Devasteaza si tu o pânză" se spune "Ascute-ti varful, ca ti se toceste". :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu jur, dar daca as jura, as jura pe ce am mai sfant ca nu ma intereseaza din a fi barbat decat ce pisici simte unul cand primeste o felatie. Mai degraba povestiti despre asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×