Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu m-as duce la el acasa, sa faca infarct cand ma vede. Da` eu sunt mai rea asa biggrin2.gif

 

eu nu m-as duce, l-as da dreaq si atat.

 

nu merita nici cea mai mica atentie, timp si energie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai tot un dat dreaq e si asta. Doar ca e cu invatatura de minte pt el. :D

 

 

Fireste ca nu merita efortul, dar ar merita sa dea peste o nebuna gen, sa ii treaca te vrajeli aburitoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Davi:

Eu m-as duce la el acasa, sa faca infarct cand ma vede. Da` eu sunt mai rea asa biggrin2.gif

Ei da, asa da, mai merge. Actiune, nu renuntare.

Unii privesc de pe tusa si vor povesti experientele altora, altii traiesc acele experiente si vor fi protagonistii propriilor povesti. Nu stiu cum e mai bine. Eu doar vroiam sa dau un impuls catre actiune.

Scuze celor ofensati. Sunt mai "din topor".

O seara placuta.

Editat de temerar
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Asta este motivul pentru care el insista, ce ti-am bolduit in text.

Mai ramane sa iti spuna ca nu are o relatie cu sotia lui si ca sta cu ea numai pt copii.

 

Eu m-as duce la el acasa, sa faca infarct cand ma vede. Da` eu sunt mai rea asa biggrin2.gif

Si eu as face la fel si l-as intreba,mai sms ,ia sa vad acu' te tine scula sa te dai cocos?:)))

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l tina pe unul care crede ca seduce femeile cu telefonul? N-as crede...Si nici n-as incerca...Si mai intai ar trebui sa vada cat il tine pumnul pe sotul meu:))

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l tina pe unul care crede ca seduce femeile cu telefonul? N-as crede...Si nici n-as incerca...Si mai intai ar trebui sa vada cat il tine pumnul pe sotul meu:))

 

nu o sa vada vreodata cat il tine pumnul pe sotul tau pentru ca tipi ca cel din povestea noastra nu sunt interesati de nevestele altora. ei sunt interesati de femei f tinere, libere si disponibile oricand si oricum.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e... si nu prea e chiar asa....

 

de obicei, barbatii insurati sunt interesati de femei libere si disponibile doar daca le intretin - si isi permit sa le antameze timpul si disponibilitatea, sau se indragostesc de-a binelea de ele si sunt dispusi sa-si riste propriile familii

altminteri, n-au nevoie de complicatii inutile, femeile libere pot deveni oricand un pericol pentru linistea lor domestica, pot emite pretentii si pot da ultimatumuri pe care ei nu-s dispusi sa le inghita...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

nu o sa vada vreodata cat il tine pumnul pe sotul tau pentru ca tipi ca cel din povestea noastra nu sunt interesati de nevestele altora. ei sunt interesati de femei f tinere, libere si disponibile oricand si oricum.

Draga mea, una ca asa ceva ar fi fantezie pura ,ca nu mai am 20 de ani,cu toate ca nici atunci nu eram asa naiva:)).alta ca nu m-ar interesa asa ceva,apoi astfel de oameni ..e plina lumea,mai putin de barbati adevarati,de aceea fatuca noastra ar trebui sa fie atenta cui da nr de tel ca respectivul l-a obtinut cumva si mai ales sa fie atenta la cum se speculeaza naivitatea unei femei de catre unii barbati,iar in final raspunsul meu era pt tadayo care e un impieletat si atata -i place sa ma tachineze... nu ca mie mi-ar displace:))) asa imi mentine atentia treaza:)))

Editat de sturlubeata
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×