Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Ce-am gasit azi...

Postări Recomandate

Eu rareori gasesc ceva. A, poate-mi gasesc lucrurile pe care le-am pierdut. Si asta nu intotdeauna. Odata am pierdut bani si un pachet de tigari, in aceeasi zi, in locuri diferite. Banii i-am cautat de-am innebunit intr-un parc si i-am gasit imprastiati, sub frunze moarte. Apoi tigarile...m-am intors dupa ele si erau intr-o statie de autobuz, pe jos. Cine vazut-a pachetul a crezut ca era gol. He, he. Insa acum doua saptamani am gasit juma' de pachet de tigari in autobuz. Bani, sume ceva mai mari, nu gasesc. Da' nici macar sume mici. Un fost gaseste tot timpul chestii, ba chiar si bijuterii din aur. Mda, si dup-aia isi ia porcarii sa-si altereze capatana. Nu sunt jelly, numai ca ma intriga.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, zic si eu, sper ca nu te-am suparat cu ceva; mi se pare foarte neobisnuit sa gasesti bijuterii din aur, sau sa gasesti orice fel de lucruri destul de des, pe care apoi sa le vinzi si sa iti iei droguri. La prima vedere, imi suna a altceva. Poate ca nu e; poate a fost chiar accidental.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gasit blond beat ranga la carciuma din coltul strazii. il declar al meu!

 

 

ma duc sa ma spal pe cap cu el!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Branza la mai putin de jumatate de pret in piata, fata de magazinul de unde cumparam de obicei. Ce face lenea din om (un fraier).

 

Ce luam eu aici cu 40 de lei, bunica lua de acolo cu 20. Daca nu chiar mai buna! Acolo in fata, in spatiu special amenajat.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×