Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Buna.As avea nevoie de niste sfaturi si m-am gandit ca mai bine sa caut aici decat pe softpedia (unde lumea nu stie decat sa i-a peste picior).

Deci..m-am gandit sa ma apuc de niste filmulete (amuzante,zic eu..) si am deschis topic si aici si pe softpedia cu canalul meu de youtube ( http://youtube.com/emyomustatue ) ca sa ii fac umpic de promovare.Aici nu am primit niciun raspuns.Pe softpedia in schimb,mistouri si glume pe seama mea cu nemiluita (oricum,glumele pe seama environmentului filmat nu ma intereseaza),dar m-a afectat faptul ca lumea s-a luat de initiativa mea (venind cu comentarii gen "si unde e divertismentul?" sau "cand ar trebui sa rad?").Dupa fazele astea am stat si m-am gandit daca sa mai continui seria asta de filmulete sau daca gresesc facand asta.Deasta am apelat si la voi sperand ca voi primi raspunsuri serioase si de ajutor.Deci voi ce parere aveti?Cum vi se par filmuletele mele?Sa mai continui?Sau sa incerc sa ma apuc de altceva (pentru ca nu imi place sa fiu pasiv,imi place sa ma ocup de ceva)?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

softpedia 1 data

softpedia de 2 ori

softpedia de 3 ori

 

adjudecat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am uitat inca pe filmulete, dar intotdeauna e loc de perfectionare

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 5/17/2014 at 8:46 AM, malaiemils said:

Buna.As avea nevoie de niste sfaturi si m-am gandit ca mai bine sa caut aici decat pe softpedia (unde lumea nu stie decat sa i-a peste picior).

Deci..m-am gandit sa ma apuc de niste filmulete (amuzante,zic eu..) si am deschis topic si aici si pe softpedia cu canalul meu de youtube ( http://youtube.com/emyomustatue ) ca sa ii fac umpic de promovare.Aici nu am primit niciun raspuns.Pe softpedia in schimb,mistouri si glume pe seama mea cu nemiluita (oricum,glumele pe seama environmentului filmat nu ma intereseaza),dar m-a afectat faptul ca lumea s-a luat de initiativa mea (venind cu comentarii gen "si unde e divertismentul?" sau "cand ar trebui sa rad?").Dupa fazele astea am stat si m-am gandit daca sa mai continui seria asta de filmulete sau daca gresesc facand asta.Deasta am apelat si la voi sperand ca voi primi raspunsuri serioase si de ajutor.Deci voi ce parere aveti?Cum vi se par filmuletele mele?Sa mai continui?Sau sa incerc sa ma apuc de altceva (pentru ca nu imi place sa fiu pasiv,imi place sa ma ocup de ceva)?

Evident ca nu ar trebui sa renunti la ceea ce faci si ce iti place doar din cauza gurilor rele si a celor care se cred amuzanti/fac pe desteptii mai ales avand in vedere ca pe internet oamenii sunt mult mai acizi decat in persoana. Si daca filmuletele chair nu sunt bune atunci, la fel cum a spun cineva mai sus, intodeauna este loc pentru inbunatatire ...............si inca ceva: poti practica un anumit lucru chair daca nu esti foarte bun la el ca doar nu sunt toti regizorii demni de premiul Oscar/Emmy sau toti care practica un sport din placere la nivelul un sportiv de talie internationala etc. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×