Jump to content
Forum Roportal
malaiemils

Am nevoie de niste sfaturi

Recommended Posts

Buna.As avea nevoie de niste sfaturi si m-am gandit ca mai bine sa caut aici decat pe softpedia (unde lumea nu stie decat sa i-a peste picior).

Deci..m-am gandit sa ma apuc de niste filmulete (amuzante,zic eu..) si am deschis topic si aici si pe softpedia cu canalul meu de youtube ( http://youtube.com/emyomustatue ) ca sa ii fac umpic de promovare.Aici nu am primit niciun raspuns.Pe softpedia in schimb,mistouri si glume pe seama mea cu nemiluita (oricum,glumele pe seama environmentului filmat nu ma intereseaza),dar m-a afectat faptul ca lumea s-a luat de initiativa mea (venind cu comentarii gen "si unde e divertismentul?" sau "cand ar trebui sa rad?").Dupa fazele astea am stat si m-am gandit daca sa mai continui seria asta de filmulete sau daca gresesc facand asta.Deasta am apelat si la voi sperand ca voi primi raspunsuri serioase si de ajutor.Deci voi ce parere aveti?Cum vi se par filmuletele mele?Sa mai continui?Sau sa incerc sa ma apuc de altceva (pentru ca nu imi place sa fiu pasiv,imi place sa ma ocup de ceva)?

softpedia 1 data

softpedia de 2 ori

softpedia de 3 ori

adjudecat!

Nu m-am uitat inca pe filmulete, dar intotdeauna e loc de perfectionare