Sari la conținut
Forum Roportal
cumintzica

Carei zodii apartin tipii cei mai "slabi" la pat?

Postări Recomandate

Din experientza voastra :cheer:, nu din carti sau de pe net :nea: , carei zodii credeti ca apartin cei mai "slabi" tipi la pat? 8) (pentru cei mai "tari" faceti alt topic :cry: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt peshte si spre surprinderea mea credeam ca peshtii sunt primii pe lista...

 

Dar neah ... nu ne simtzim noi amenintzatzi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt peshte si spre surprinderea mea credeam ca peshtii sunt primii pe lista...

Pestii?! Am cunoscut 2 numai, si.... don't think so... sunt ok..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta intrebarea, insa chiar nu exista nici o legatura intre zodie si potenta. In toate zodiile exista barbati potenti. Slabi la pat sunt cei care nu au destula energie sa sustina o erectie, sau pur si simplu nu stiu sa faca sex, sau nu au gasit femeia care sa le puna potenta in valoare.

Editat de Shadow and Light

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesanta intrebarea, insa chiar nu exista nici o legatura intre zodie si potenta. In toate zodiile exista barbati potenti. Slabi la pat sunt cei care nu au destula energie sa sustina o erectie, sau pur si simplu nu stiu sa faca sex, sau nu au gasit femeia care sa le puna potenta in valoare.

 

Sa reformulez intrebarea atunci... din experientele voastre (2... 3... 5... n...), barbatul din ce zodie a fost pentru voi cel mai dezamagitor la pat?

Ce putine fete sunt acum aici! :flowers: Cred ca sunt la bucatarie si fac ceva bun-bun! :stars: :yahoo: :yahoo: A! Ar trebui si eu... :crazy:

Editat de Shadow and Light

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar fi trebuit sa fiu prima care sa-si spuna parerea despre... "preconceptia" asta... s-o numesc.... ca nu cumva sa "ating" pe cineva din greseala.

"Prejudecata" mea ii priveste pe tipii din Capricorn. Nu Raci, Lei, Varsatori sau whatever.

Si, ca fapt divers, nu trebuie ca o singura femeie sa-i "incerce" pe toti barbatii din toate zodiile, decadele, ca sa nu mai spun ce-ar trebui sa faca in cazul in care ar vrea sa se "orienteze" si dupa ascendent (unde e vorba de ore, nu decade!) :yahoo:

Mai exista si colege, si prietene... noi, fetele, mai stam la taclale... tot felul de taclale. :stars:

Deci? DARE! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×