Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai e serios, da' daca vrea doar sex de la mine atunci e altceva, zic

Nu conteaza, daca te atrage te poti bucura de o partida reusita de sex. Bucura-te de tot ce-ti ofera viata. Nu refuza nimic din ceea ce este bun!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-ti inima sa aleaga si sa nu regreti in viata decat ce nu ai facut. wink.png

Eventual ii poti testa pe amandoi si apoi sa-l alegi pe cel mai bun.

asta incerc sa fac dar problema e ca inima mea spune ca as fi fericita cu ambii, ceea ce evident nu se poate. Si nici nu ii pot testa pe amandoi... m-as simti aiurea fata de cel din Anglia care are deja n planuri, si stiu ca ar suferi daca i-as spune ca nu vreau nimic cu el. Aspectul lui fizic imi spune ca degeaba m-as chinui sa tin la el, m-as forta si nu cred ca mi-ar iesi

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu ai inteles doar sex din tot ce ai citit, restul ti-a iesit pe cealalta ureche... il faci cu un scop fata, foloseste-ti capu... daca poti...

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta incerc sa fac dar problema e ca inima mea spune ca as fi fericita cu ambii, ceea ce evident nu se poate. Si nici nu ii pot testa pe amandoi... m-as simti aiurea fata de cel din Anglia care are deja n planuri, si stiu ca ar suferi daca i-as spune ca nu vreau nimic cu el. Aspectul lui fizic imi spune ca degeaba m-as chinui sa tin la el, m-as forta si nu cred ca mi-ar iesi

Alege-l pe cel care te atrage mai mult, pe cel care te distreaza mai mult. Sau ia de la fiecare ce are mai bun! :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai e serios, da' daca vrea doar sex de la mine atunci e altceva, zic

 

Vezi tu, unii barbati vor doar sex, asta-i realitatea, ce sa-i faci. Daca toti s-ar insura pentru o partida de sex unde am ajunge... Am trai intr-o lume fara sare si piper, doar cupluri botic in botic toata ziua si atat ;) Chestia este ca multi barbati isi imbraca dorinta de sex in cuvinte si gesturi frumoase, uneori chiar declaratii de iubire, e un fel de ritual, probabil o reminescenta din ritualul de imperechere al animalelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

problema e ca inima mea spune ca as fi fericita cu ambii

...cel din Anglia ...Aspectul lui fizic imi spune ca degeaba m-as chinui sa tin la el, m-as forta si nu cred ca mi-ar iesi

 

Contradictie colosala. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta incerc sa fac dar problema e ca inima mea spune ca as fi fericita cu ambii, ceea ce evident nu se poate.

 

Da-le incolo de invataminte babesti. Asa era pe vremea bunicii. In ziua de azi nu trebuie sa sacrifici nimic pentru a fi fericita. Daca tu simti ca ai fi fericita cu amandoi, atunci fi cu amandoi!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

// inima mea spune ca as fi fericita cu ambii, ceea ce evident nu se poate//

 

Azi sexul threesome e foarte acceptat social.

Sau chiar femeia care locuieste cu doi barbati, si ii multumeste sexual pe amandoi. Ca in filmul Savages, regizor Oliver Stone.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Azi sexul threesome e foarte acceptat social.

Sau chiar femeia care locuieste cu doi barbati, si ii multumeste sexual pe amandoi. Ca in filmul Savages, regizor Oliver Stone.

 

foarte acceptat social?

 

eu traiesc intr-o lume paralela, degeaba am fugit in vest, am crezut ca fug in directia buna, dar se pare ca am dat gres. p'aici nu e 'foarte acceptat social', nu se vb despre, e tabu daca exista, nu e nimic 'foarte acceptat social'

 

unde traiesti tu? sodoma? sau..?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×