Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Trebuie si un penis triunghiular sau in forma de inima

 

Sa ne rugam providentei (era sa spun o prostie secret.gif ) ca mutatia sa se produca in asa fel incat elasticitatea buzelor sa fie optima pentru orice tip de sectiune transversala.

blushing.gif

 

Nu te rusina. Poti contribui si tu la imaginea femeii mutant ;) O idee, doua, e binevenita :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu te rusina. Poti contribui si tu la imaginea femeii mutant wink.png O idee, doua, e binevenita flowers1.gif

Ideile mele, nu eu. Mie mi-ar placea, de fapt, sa aiba patru capatani, care sa fie dotate cu ochi si la spate, capatani care sa suplineasca lipsa picioarelor si sanilor, desigur. Si care sa fie si functionale, fireste, nu doar de decor. :D

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci o femeie fara picioare... si cum merge sau nu trebuie sa mearga, ca fuge la altul? :o: Fara sani, dar cu patru capete si multi ochi. Asta inseamna mai multe guri de hranit si ce ne facem daca la toate le e foame in acelasi timp :doh: :haha:

Cu ochii nu prea inteleg eu cum vine treaba, sper ca nu te-ai gandit la sex orbital :rot:

 

Bineinteles ca la ideile tale ma referisem.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatul mutant...:rot:

 

American Express Centurion card. Pentru referință, in medie, un titular al cardului Centurion trebuieste sa are 16.3 milioane dolari în active și un venit anual de 1.3 milioane dolari de uz casnic.

 

amex-centurion-card.jpg

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×