Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca iti frig una peste bandana de o sa o cauti la zeitatile tale cu multe brate!

Sturlubatico, nu trebuie sa fii asa geloasa pe mutanta, e doar o teorie.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nimeni nu-si face probleme cu examenul oral. Chiar asa? Toti dau numai scris?smile.png

Editat de johnnyblue
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu fie geloasa si inca ce geloasa-i wink.png Mutanta aia se poate inchina pe toate partile, pe cand ea nu poate. Iti dai seama, ce mult prea fericiti i-ar face pe unii haha.gif

 

Sturlubeato, eu n-am zeite cu multe brate, dar mi-ar place mutante cu mai multe țâțe pardon.gif In plus, ia-o mai usor, nu te infierbanta, ca aici e Coltul vesel si zau asa, n-as vrea sa suferi cine stie ce mutatii din cauza cresterii temperaturii zonale rotflmao.gif

 

 


Vad ca nimeni nu-si face probleme cu examenul oral. Chiar asa? Toti dau numai scris?smile.png

 

Si cum ar trebui sa arate o mutanta cu aptitudini deosebite in acest tip de examane?

post-281627-0-78452100-1399534757_thumb.jpg

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cum ar trebui sa arate o mutanta cu aptitudini deosebite in acest tip de examane?

Pai ca o tipa bine, in stil clasic. Ah...si sa nu aiba buzele siliconate, pentru ca nu stiu de ce am o superstitie si anume ca din cauza siliconului nu ar putea lua anumite forme, asta scazandu-i farmecul, bineinteles.smile.png

  • Like 1
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I s-ar potrivi astfel de buze?

Mda, ce sa zic. Cred ca examenul ar fi dificil dar concludent.smile.png

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

//I s-ar potrivi astfel de buze?//

 

Trebuie si un penis triunghiular sau in forma de inima

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

//I s-ar potrivi astfel de buze?//

 

Trebuie si un penis triunghiular sau in forma de inima

Eu zic sa fim ceva mai optimisti. smile.png

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ca o tipa bine, in stil clasic. Ah...si sa nu aiba buzele siliconate, pentru ca nu stiu de ce am o superstitie si anume ca din cauza siliconului nu ar putea lua anumite forme, asta scazandu-i farmecul, bineinteles.smile.png

Acum exista metode de marire a buzelor care fac buzele sa para atat de naturale incat nu exista riscul sa apara dezavantajul de care te temi tu, injectarea cu grasime proprie, de exemplu. Important este insa sa nu stii ca pupi sau... ca esti pupat de ceva ce altadata facea parte dintr-o sunculita. biggrin.png

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum exista metode de marire a buzelor care fac buzele sa para atat de naturale incat nu exista riscul sa apara dezavantajul de care te temi tu, injectarea cu grasime proprie, de exemplu. Important este insa sa nu stii ca pupi sau... ca esti pupat de ceva ce altadata facea parte dintr-o sunculita. biggrin.png

Off, te cred, dar nu de aspect imi faceam eu griji, ci de modul in care ar reactiona la anumiti stimuli si la capacitatea lor de...adaptare.biggrin.png

 

Eeei, acum am observat ca ai scris pupat cu italice, da, cred ca ne referim amandoi la aceeasi situatie.smile.png

Editat de johnnyblue
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×