Sari la conținut
Forum Roportal
malaiemils

TV vs. WEB

Evaluează acest topic

TV sau WEB  

3 membri au votat

  1. 1. Voi ce preferati?

    • TV
      0
    • WEB / Internet


Postări Recomandate

Am observat ca din ce in ce mai multa lumea incepe sa prefere internetul in locul televiziunii,in special pentru faptul ca ai mai mult control asupra materialelor pe care le "consumi".

Voi ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general, ceea ce ”consumi” de pe NET si de la TV are ca rezultat doar timp pierdut. In putine cazuri te alegi cu ceva de care sa fii multumit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general, ceea ce ”consumi” de pe NET si de la TV are ca rezultat doar timp pierdut. In putine cazuri te alegi cu ceva de care sa fii multumit.

 

Sa stii ca ai,intr-o oarecare masura,dreptate,avand in vedere faptul ca din ce in ce mai multi oameni isi pierd vremea pe retelele de socializare (nu ca asta e un lucru rau,doar ca ei il fac asa;isi arata incultura,barfesc etc. etc.),urmarind site-uri si emisiuni mondene (pe care eu le consider cele mai mari tampenii din domeniul audio-vizual,avandu-i protagonisti pe vedetele de carton din Romania) si inca n astfel de cazuri.

Dar sunt si oameni care urmaresc materiale de calitate.Mie imi place initiativa celor de la Creative Monkeyz de a aduna intr-un singur loc materialul audio-vizual de calitate,prin intermediul platformei Recomand de la ei de pe site: http://creativemonkeyz.com/recomand/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar la stiri ma uit la TV in rest netul e preferat. Pentru filme, documentare si seriale am Ouya cu XBMC pe televizor, Youtube la fel pe TV.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Definitiv, mai mult timp petrec navigând pe internet decât vizionând programe tv. În special fiindcă în ziua de azi şi jobul îţi este legat de internet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×