Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu stiu din ce cauza nu exista categorie pentru serialul Vikings pe forum. E prea bun sa nu fie discutat, iar joi seara s-a incheiat cel de-al doilea sezon, urmeaza cel de-al treilea. A fost un final exceptional si nu stiu daca mai pot rabda un an ca sa il urmaresc pe urmatorul! EDIT un articol despre ultimul episod

Spuneti-mi ca vreunul dintre voi il urmareste si ca a vazut utimul episod, ca vreau sa aflu parerile altor fani!!!

Editat de Blues
Scos link reclama.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vazut si eu sezonul 1, urmeaza 2 :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat si eu sezonul 2 de la Vikings – un serial reusit.good.gif
Parearea mea este ca a avut atat succes pentru ca a folosit reteta deja cunoscuta a serialelor de actiune in care razboiul se imbina cu povesti de dragoste si cu intrigi intre personajele care apar si un pic cu istoria ( aici mai putin, dar deh, cine vrea sa stie istoria o citeste din carti, nu din filme) un pic de mister si aici serialului este astfel structurat incat sa lase mai mereu loc de variante si suspans in ceea ce priveste actiunea care va urma. E bun si banuiesc ca sezonul urmator va fi la fel de bun.hi.gif

Cine ar fi crezut ca un serial despre vikingi – unele dintre cele mai feroce clanuri din aceasta parte de lume, care au ajuns in Islanda, Europa, Anglia si America de Nord, va avea asa un succes. Aici a contribuit si realizarea serialului care mai cosmetizeaza pe ici pe colo actiunile sangeroase ale lor, atat impotriva altor tari/ teritorii cat si unii impotriva altora cand venea vorba de cucerire si putere. dwarf.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Netflix a stabilit distribuția pentru Vikings: Valhalla, o continuare a seriei de succes, de la creatorul Vikings Michael Hirst și studioul MGM Television. Haakon Sigurdarson (Haakon Jarl) care a fost conducătorul de facto al Norvegiei între 975-995 va fi personificat de actrița Caroline Henderson. 

 

https://tvmania.ro/vikingii-valhalla-netflix-a-anuntat-distributia-noului-serial-282642.html

146598916_1105242169991657_1242534493774834377_o.jpg

147603984_1105242126658328_4775281537227304319_n.jpg

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un jarl cu numele Haakon. M-am gandit automat la un barbat si mi-am zis:uau, corectitudine politica cat cuprinde la netflix, dar se pare ca este o ea.

Dar sunt sigur ca vom avea si o poveste picanta si melodramatica cu un cuplu gay sau lesbiene. Este marca inregistrata netflix.:smile: Obligatie din partea finantatorilor.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum l-am reluat și eu, dupa ce am vazut continuarea, prima oară am vazut cateva minute din el si am renunțat, habar nu am de ce, imi place, sunt deja la sezonul 2.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut mult, cred ca voi incepe continuarea, adica serialul nou Valhalla. Vizionare placuta!

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×