Sari la conținut
Forum Roportal
deactivatedxela

Cata incredere poti avea in partener?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce increde poate avea el in ea dupa o luna ? Chestia cu incredcerea e reciproca. Nu zice nimeni ca doar el este cel care trebuie sa demonstreze una si alta. Si ea la fel poate fi pusa sub suspiciune, dar faptul ca el e dispus sa o faca fara cu o fata pe care o cunoaste doar de o luna, asta cm arata ca nu e genul de om care sa fie grijuliu despre propria sanatate la capitolul sex. El de unde e asa sigur ca nu are ea ceva ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dubios?

Majoritatea barbatilor vor sex fără prezervativ după o lună de relatie, hell, mulţi vor din prima.

E prietena lui, nu o prostituată, el nu are încredere?! Dacă ea era cea bolnavă?!

Da' nu, dacă ăla vrea fără, el tre' să aibă o boală, ceva şi e dubios.

Asta de fapt voiam sa se inteleaga din mesajul meu.smile.png

Eu am vrut initial sa ii spun sa aiba tot atata incredere in el, cata are si el in ea.

Si este clar ca el are. Sau are cineva impresia ca numai femeile se pot imbolnavi?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bre, sex zi de zi timp de o lună, poa' să insemne şi 90 de partide, mai ales dacă sunt la început.

Să facă analize şi gata, dar în ceea ce priveşte timpul vs act sexual, o lună poate să insemne mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Să facă analize şi gata

Legenda spune ca acest topic va dainui, plin de discutii si controverse, chiar si dupa rezutatul analizelor. Mai ales daca va fi preponderent accesat de catre useri de sex feminin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Şi dacă sexul oral se petrece neprotejat, degeaba se mai dezbate folosirea prezervativului.

Hepatita b de exemplu, se poate lua prin sărut, câte analize ar trebui cerute in zis case?

Herpesul la fel.

Eu nu zic să nu foloseasca, e bine dacă folosesc, da' e exagerat să fie ăla făcut dubios pentru că ar vrea fără.

P.S. Aici trebuia chestionar.. cu sau fără.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi ştiţi că indiferent ce-i spuneţi, o să facă sex fără prezervativ, nu?!

Poate să fie şi din cauză că o să-l vadă pe el că s-a săturat, dar o să facă.

Mai bine îi spuneţi de anticonceptionale.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am 21 de ani si sunt la prima relatie, el are 27 de ani, avem o luna impreuna si el ar vrea sa facem dragoste fara prezervativ pe motiv ca nu simte nimic, sau foarte putin...Stiu ca prezervativul e esential nu doar pentru contraceptie dar si pentru prevenirea bolilor. Ma intreb, daca ar fi sa folosim prezervativ, ar trebui sa il folosim pana la casatorie? Sau si dupa aceea? Cata incredere poti avea in partener, chiar si casatoriti? Ma gandeam sa nu folosim deloc pentru ca oricum nu poti stii sigur niciodata, de ce sa ne mai batem capul? Sa folosesc doar pastile anticonceptionale si eventual niste teste din cand in cand pentru boli? Va rog sa nu dati cu pietre not_i.gif nu am experienta in relatii si ma chinuie intrebarile astea. Va multumesc!

Nu trebuie sa ai incredere deloc in partener. Poate a practicat bukkake sau necrofilie si acum e full de virusi. Poate are stafilococ auriu, rezistent la antibiotice (ataca si organele genitale in unele cazuri). Poate are candida, si asta de multe ori nu se observa. Sau HIV. Papiloma iarasi nu se observa la barbat. Poate are sifilis sau hepatita.

 

Si daca e casatorit cu tine si ai incredere, oare nu poate merge la o prostituata cand merge in delegatie? Si te umple de paduchi lati, sau faci o metrita.

 

Zi-i baiatului sa spuna bogdaproste ca il lasi sa se bucure de azalee cu prezervativ.

Editat de tadayosimasahiromidorikawa
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa fim seriosi voi spuneti acum dar tipu daca stie sa o abureasca ...o s-o faca fara prezervativ. In momentul cand se urca hormonii la mansarda e cam greu sa te abtii.Acum depinde si de caracterul fiecaruia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gizaz.

Consulta-te cu ginecologul. Sa iti spuna el tie ce teste sa faca barbatu'to.

Si consecintele posibile in caz contrar.

 

Apoi fa-i pe plac. Hell, poate te si ia de nevasta dupa inca o luna.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×