Sari la conținut
Forum Roportal
Lorena21

Desi am prieten de 1 an jumatate, simt ca nu il mai iubesc, dar in schimb ma simt atrasa de cel mai bun prieten. Ce sa fac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chestia e veche mai. :lol: Toata lumea stie ca un barbat cu un animal sau copil mic agata femei ca pestii in navod.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

puiul ala de maimuta pare tare linistit. eu cred ca e sedat/beat/drogat. puii de maimuta pot fi greu stapaniti, caci sunt agili

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pui de maimuta in discoteca unde bubuie decibelii si e exact mediul care creeaza cel mai mare discomfort animalului. sper ca protectia animalului sa se autosesizeze si sa faca ceva in privinta asta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Lorena, eu zic sa experimentezi pana la un punct ,ca nu ai sa gasesti niciodata barbatul ideal si poate ca ceea ce o sa-ti spun eu acum nu e tocmai pe placul tau,dar e bine sa te lamuresti ce vrei cu adevarat de la un barbat,.Stii ,e o vorba,sa nu alegi ,pana ai sa culegi.Deocamdata esti la varsta la care poti alege...


//Dar poate ca masina nemteasca, hainele de firma si iphonul nu mai sunt valoroase, ci banale azi.//

 

Un tânăr aflat în staţiunea Mamaia pentru minivacanţa de 1 Mai a găsit o metodă inedită de a cuceri fetele. Băiatul a mers în club cu un pui de maimuţă pe nume Leo.

 

Muschiulica,in cazul acesta cred ca femeile au fost atrase de maimuta,nu de barbat,deci iluzia lui ca ar fi agatat o femeie...era doar iluzie.Felicitari maimutei:)))

Editat de Blues
Scos foto din citat. ULTIMA DATA CAND EDITEZ, AM OBOSIT SA ITI EDITEZ FIECARE MESAJ. URMATOARELE ITI VOR FI STERSE FARA PREAVIZ.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea este sa nu te desparti de actualul iubit, ca sa nu il ranesti, si sa fii impreuna si cu cel mai bun prieten al tau. si peste putin timp sa le propui sa faceti sex in 3 la amandoi. in felul acesta veti fii toti feiriciti pana la adanci batraneti!!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tactica cea mai buna a barbatilor este sa aiba iubite frumoase si pot avea si prietene uratele, care ii pot informa in legatura cu toate barfele grupului din care fac parte. Cateodata si o prietena din aceasta este utila. Soarta ei este sa spere ca vreodata prietenul ei ar putea sa-i devina iubit, chiar si pentru scurta vreme. Sper ca nu este cazul initiatoarei.

Nu cred ca e si cazul meu. Adica na, sunt destul de draguta. Nu vreau sa ma laud dar am castigat titlul de miss la mine in liceu :)). Si eu liceu chiar mare :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e si cazul meu. Adica na, sunt destul de draguta.

Fi fara grija, o sa scapi de povara asta. E doar o chestiune de timp :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E normal să nu mai fi atrasă de iubitul tău, fiind mult prea diferiți și legându-vă prea puține lucruri. Nu va rămâne singura relație sau încercare de a iubi pentru totdeauna. E doar o etapă pe care trebuie s-o treci, nu trebuie să te oprești din a căuta idealul de bărbat pe care ți-l imaginezi. Te vei putea despărți, dar reacția lui n-o să fie tocmai pe placul tău — unii bărbați imploră, alții reacționează violent, iar unii rămân indiferenți. Te va uimi să vezi cât de repede sunt de acord cu despărțirea, cei indiferenți. Răceala pe care o folosești îl rănește, mai mult sau mai puțin. Fiecare schimbare produce disconfort, alteori haos ambelor părți. Susțin să începi o relație cu prietenul tău cel mai bun, mai ales că vă leagă atâtea lucruri. O relație ștearsă, ca cea pe care o ai acum, te va face să-ți pierzi orice urmă de farmec. Trebuie să te hotărăști ce vrei! Oricât de multă suferință vei crea, va fi o experiență pe care nu o vei uita și îți va fi utilă în viitor. Ai vârsta la care trebuie să cauți ceea ce vrei, nu trebuie să ai milă și să-ți fie teamă că vei face pe cineva să sufere. Nu mai pierde timpul, schimbă-ți cursul vieții!

Editat de Liviu Drăguț

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca din mai 2014 si-a schimbat cursul vietii de cel putin 20 de ori. :doh:

 

Poate a rămas la fel de nehotărâtă ca în 2014. Încă n-am aflat decizia pe care a luat-o, chiar dacă i s-au oferit atâtea soluții.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×