Sari la conținut
Forum Roportal
elenuta

fetele de la videochat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E o meserie....putin lipsita de personalitate, insa, daca stii cum sa faci bani acolo, faci cu gramada...fara a ,,merge mai departe''....si nu-ti trebuie mare tupeu....cheia este ,,sa fii smechera''...iar banii vor veni garantat!

 

 

tu de unde stii? :doh: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa fie si fete din-astea...altfel unde s-ar duce toti perversii si cei care nu primesc nimic acasa ca sa se simta si ei bine. Poate unora chiar le face bine la metabolism si nu ajung cine stie ce obsedati. Oricum sunt intr-un mediu putin ai curat decat alea care-si vand serviciile pe la coltul strazii si te pot umple de cine stie ce boli venerice. Parerea mea! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce conceptii dom'le....!!!

daca se plateste bine..merg si eu..si mama..si bunica :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se plateste se plateste !

 

Am avut o prietena care facea asa ceva. Si statea in camin. Doar programul e cam incarcat :crazy: Nu prea mai ai timp si de altceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai fi surprins.

 

Trebuie inteles ca este doar o meserie, exact ca si prostitutia. Fiecare este liber sa aleaga pe drum o ia in viata, e vorba de trupul lor pana la urma.

Daca se simt bine expunandu-l, treaba lor.

 

Intrebare: daca spui cuiva o fantezie din care se poate intelege ca esti exhibitionist, ce spune despre tine ca persoana?

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma eu am avut de aface cu asa ceva...videochat. Mai exact am fost linkdumper pt webmasterul sitului Livejasmin! Nu e asa ushor cum se vorbeste...sunt multe multe chestii pe care observ ca nu le stiti! Daca veti lucra ca membrii/membre veti vedea...si astea care sunteti mai timide..pudice veti renunta la idee!

E adevarat nu trebuie sa stai dezbracata..atata tp cat esti in FREE! In schimb daca esti in privat si clinetu iti cere....trebuie sa faci exact ce iti cere..altfel pleaca! Mai mult iti poate face reclamatie la admin...si o sa`ti inchida contu!(sesiunea) . Daca va apucati de asa ceva...o sa fiti clienti/cliente fidele la sexshop! :)

 

In legatura cu banii...am cunoscut o tipa care facea cate 3000$ pe luna. Plus ca membrii trimiteau si bani individual. Iar pt baieti..daca e vreunu gay...il stiu pe unu care a primit bani sa`si ia un Ferrari! Deci...exista si posibilitatea sa te pricopsesti:)

Editat de lox

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare: TU ce rol ai langa ea?...imi imaginez ca vibrator are...

 

Stii ce cred eu? ca postul asta l-ai scris pt tine,pt propia ta convingere...ca nu esti un nimeni!

P.S Cat ai lesa de lunga?

 

:) apropo ai cumva vreo "problema" de cand erai la gradinita ?

Se pare ca ai probleme mari de personalitate si nu esti in stare sa scoti doua idei cu "drept de autor" ...

So... mai sapa fratica ca poate dai de fund !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×