Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu ma schiiiiimb, mi-e bine asa :laugh:

 

Va multumesc tuturor!

Va las aici o „pesă”. Biagio e al nabii de talentat, one of my favs

 

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti raspund aici, ca sa nu fac off-topic. In ultimul timp am reusit sa mai cititesc cateva carti, nu mai stiu ordinea in cate am facut-o, nu ar conta, asa ca o sa le enumar asa cum imi vin in minte: Padurea norvegiana - Haruki Murakami, Dopamina - Daniel Z. Liberman, Michael E. Long,  Legile imbecilitatii umane - Carlo M. Ciopolla, Eu ti-am luat cadcavalul - Deepak Mahotra, Cand nimic nu merge, incearca sa nu mai faci nimic - Frank J. Kinslow, Seneca - Liniste, va rog, Peter Feunov  - Respiratia, Manualul lui Epitect, Recuperare si renastere - Baylisa Frederick, Pacienta tacuta - Alex Michaelides, Spirala ascendenta - Alex Korb, Partea luminoasa a partii intunecate - Tod Kashadan si Huxley cu Minunata lume noua si 2 carti care pe mine m-au impresionat in mod deosebit, le consider capodopore si ma inclin in fata autorilor: Eroarea lui Descartes- Antonio Damasio si Anxietatea - Scott Stossell.  Si in fata lui Huxley ma inclin, desigur. As vrea sa citesc si Reintoarcerea la minunata lume noua si Portile perceptiei, tot de Huxley, dar eu vreau prea multe si pot prea putine, plus ca ma simt adesea ca si cand as fi intr-o goana nebuna si din perioada in perioada simt nevoia sa iau pauza si sa nu mai fac nimic, iar asta inseamna sa nici nu citesc. :)

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×