Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Capra cu trei iezi- ancheta

Postări Recomandate

Oricum, faptul ca mama iezilor si-a facut singura dreptate, ucigand lupul cu sange rece, este inca o dovada in sprijinul teoriei mele, ca iedul cel mic era psihopat. Probabil ca iezii cei mari semanau cu ta-su si erau baietii buni.

Editat de Aseneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca iedul cel mic i-a ucis pe iezii mari si a dat vina pe lup.

 

Si eu cred la fel, ca lupul a fost pe post de tap si nu de oricare, ci ispasitor ;)

Iezii cei mari sa fie transformati in miei, chiar inainte de Pasti, întru iertarea pacatelor pamantesti. Auuuuuuuuuuuum sau Ale-lui-a...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, faptul ca mama iezilor si-a facut singura dreptate, ucigand lupul cu sange rece, este inca o dovada in sprijinul teoriei mele, ca iedul cel mic era psihopat. Probabil ca iezii cei mari semanau cu ta-su si erau baietii buni.

 

 

Maaa, cum naiba vine aiasta ? Capra e ucigasa cu sange rece si iedul cel mic e psihopat ? :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sara, stiu ca te-a derutat titlul topicului, dar noi nu discutam aici despre retete din cartea de bucate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sara, stiu ca te-a derutat titlul topicului, dar noi nu discutam aici despre retete din cartea de bucate.

 

Hai, mey, ce legatura poate fi intre capra cu trei iezi si cartea de bucate ? :lol:

 

Ai umorul tau, ce-i drept, si pt asta imi esti simpatica, dar uneori te fortezi prea tare. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×