Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Poate ca nu mai scoate ceva nou, ptr ca nu mai are idei???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Peronal, Eminem mi se pare interesant, ca un specimen frumos privindu-te din borcan. Dar atat. Rap-ul mi se pare neinteresant as a whole, dar sunt cateva melodii demne de remarcat.. si Eminem are cateva care chiar imi plac. Dar sa stau sa-l urmaresc, sa vad ce mai scoate? Adica intr-un cuvant sa fiu la fel ca alte 2 miliarde de cretinei condusi de marketing si de mass media? Haida-de. Sa fim seriosi. Din partea mea sa ramana fara idei. Problema lumii noastre nu este lipsa de artisti, ci multimea celor care se cred artisti. De moare Eminem, rasare altul. Punct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eminem e cel mai tare si va ramane mereu pe primul loc!!!!! Cine vrea biografia lui sa ma contacteze la ID-ul cipry95 pe mess!

 

cui ii place melodia eminem-crazy in love? defapt toate melodiile de eminem sunt k-lumea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ca nu mai scoate ceva nou, ptr ca nu mai are idei???

EM are tot timpul idei, e o fire pesimista din cauza copilariei lui, el are tot timpul ce spune tuturor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
EM are tot timpul idei, e o fire pesimista din cauza copilariei lui, el are tot timpul ce spune tuturor!

Mie imi placea si eminem mai demult :D dar nu am aflat niciodata ce i s'a intamplat in copilarie.....pentru ca nu m'a prea interesat...dar totusi....sunt curioasa...ce i s'a intamplat :resent: ? si oricum....exagereaza la faza cu Hailey....prea de tot.....nu ti se pare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi place deloc...Mi se pare fals si plin de el cand de fapt

e plin de...Se simte nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×