Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Da,dar eu nu am spus ca nu poate asculta mai multe genuri de muzica.Ea a spus ca nu i se pare Eminem cine stie ce..asta ptr ca nu a ascultat sau ptr ca nici un intelege ce mesaje transmite el prin melodiile lui;dar ii place RBD,iar ei au niste versuri prostesti,penale.Nu transmit nici un mesaj.Oricum nu o critic,fiecare asculta ce vrea si ce'i place.Doar mi'am spus parerea. :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da..:)imi place de eminem...pot sa spun ca si-a facut fani destui..mai ales de stan...daca ati auzit de el...arata leit cu eminem....mai jos vam lasat un filmulet cu stan...:)sa vedeti si voi fan adevarat...

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da..:)imi place de eminem...pot sa spun ca si-a facut fani destui..mai ales de stan...daca ati auzit de el...arata leit cu eminem....mai jos vam lasat un filmulet cu stan...:)sa vedeti si voi fan adevarat...

 

imi pare rau ca am adaugat acest mesaj de doua ori...am dat dublu click pe adauga mesaj:(

Editat de Jockeru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar ce se mai intampla cu Eminem ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai .. a mai facut 3 melodii tari : we made it , beautiful si 3 a.m dar mie imi place mai mult beautiful,ca se aseamana putin cu melodiile despre fiica sa. :roll: :doh: .Oricum...eminem canta marfa!!!

Editat de Galadriel. Lubban

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:huggles: mie una imi place mult de tot eminem:"> mai ales melodie Lose Yourself:>

 

Eminem este cel mai mare rapper cred eu :) melodia lose yourself , si im not afraid, sunt incredibile .

 

 

aici spui bine:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×