Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Badaran,scandalagiu,instigator!El trimite versuri pline de ura catre mama sa,anumite staruri pop, ii condamna pe homosexuali si multe altele....

Cu versurile sale indraznete Eminem a devenit un nume in randul rap-erilor.Em este sincer deoarece in copilarie a trebuit sa lupte cu URA ,dispretul si saracia-acum insa are un alt statut

Va rog sa nu intelegeti gresit....Eminem este unul dintre cantaretii mei preferati....dar vroiam sa aflu si parerea voastra....Eminem este cu adevarat ceea ce pare?Cunoscand banii credetii ca s-a schimbat? :blink:

EU UNA SPER SA NU SE SCHIMBE NICIODATA.....voi ce spuneti? :rot:

post-31758-1145436166_thumb.jpg

post-31758-1145436188_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iac.....

si sora si iubitul ei sunt fani Eminem,si..chiar imi placea si mie,dar...este groaznic sa asculti in fiecare zi Eminem,Eminem,si..nici un fel de alta muzica..si sincer acum nu mai vreau sa aud de Eminem,pentru vreo..20 de ani,sa zicem...next :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer imi place tipul fiindca are curaj sa spuna lucrurilor pe nume si imi plac mai ales melodile despre fiica lui care chiar arata ca sa-a maturizat si nu mai face cantece in care doar sa le ironizeze pe celelalte vedete din sowbiz....totusi nu pot sa spun ca sunt un fan dintr-ala obsedat...aveam o colega de clasa care i-a scris si care a facut o criza de nervi cand am intrebat-o daca ea chiar crede ca eminem o sa-i scrie inapoi...sper sa nu ajunga nimeni in starea asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer imi place tipul fiindca are curaj sa spuna lucrurilor pe nume si imi plac mai ales melodile despre fiica lui care chiar arata ca sa-a maturizat si nu mai face cantece in care doar sa le ironizeze pe celelalte vedete din sowbiz....totusi nu pot sa spun ca sunt un fan dintr-ala obsedat...aveam o colega de clasa care i-a scris si care a facut o criza de nervi cand am intrebat-o daca ea chiar crede ca eminem o sa-i scrie inapoi...sper sa nu ajunga nimeni in starea asta...

 

 

Ce cestie frate.... :blink: .....daca ii place asa mult eminem sa se apuce sa compuna versurii rapp ca mine :o: eu ma simt mult mai bine scriind pe foaie ceea ce simt :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acu ceva ani eram super fan eminem...alergam dupa toate melodiile lui, fetauring si d-12......dar s-a racit faza. imi placea stilul lui de fuck you, i don't give a fuck...si umorul negru si caterinca mi-au placut dintotdeauna. dar cred ca s-a cam ofilit acum ....eu nu cred ca mai are ce sa zoca acum...e plictisitor sa spui acelasi lucru pe 20 de albume ......cam atat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
melodile despre fiica lui care chiar arata ca sa-a maturizat si nu mai face cantece in care doar sa le ironizeze pe celelalte vedete din sowbiz....

 

mie mi se pare penibila faza cu fica-sa. :stars: sa isi rezolve problemele in familie, nu sa le 'cante' lumii intregi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce va agitati atat. Toate tertipurile astea, gen "scandalurile in familie" ale lui Eminem, "trecutul lui teribil" imaginea de "baiatul alb si rau al hiphopului", etc. fac parte din campanii de promovare realizate perfect, de niste oameni ce stiu cu ce anume se "mananca" aceasta industrie muzicala (spre deosebire de Romania) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×