Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Comunici cu ingerii de esti asa de stiutoare?drool.gif

Deocamdata comunic doar cu unul care vrea cu tot dinadinsul sa para demon,unul inteligent ce-i drept ca reuseste sa isi insuseasca ,,calitatile,,demonului bini di tat:)))

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

concluzii palpabile demonstrate de prof.dr.Corrado Malanga in urma a zeci de ani de studiu aprofundat pe diverse cai:fizica cuantica,NLP,regresie temporala,etc.

 

Foarte palpabile concluziile, tot atat de palpabile pe cat sunt si demonii, dar mai ales extraterestrii :rot:

Studiul, n-am ce zice e foarte apro-fund-at ;) daca a ajuns sa amestece demonii cu extraterestrii :rot:

Asteptam cu interes si apro-fund-area amestecului dintre zeii incasi si personajele din romanele lui Tolkien :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm, dar contrariul(ca demonii, extraterestrii nu exista) cum il dovedesti?

 

Ca probe si martori care atesta existenta lor sunt multi. In numar de zeci de milioane din toata lumea, iar numarul relatarilor creste vertiginos :)

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema nu se pune in a dovedi ca nu exista, ci in a demonstra ca OZN-urile sunt de provenienta extraterestra si nu doar obiecte zburatoare neidentificate, adica avand o provenienta necunoscuta, presupusa doar a fi extraterestra. Cat priveste relatarile la aceste obiecte, ele atesta doar existenta lor, nu si provenienta. Si eu pot atesta aceasta existenta, deoarece le-am vazut de mai multe ori, chiar si de aproape, dar nimic nu-mi indica de unde provin...

Cat priveste demonii, hmmm, orice individ care vede un spirit crede ca-i demon daca nu-l vede cu aripi de zburatoare ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema nu se pune in a dovedi ca nu exista, ci in a demonstra ca OZN-urile sunt de provenienta extraterestra si nu doar obiecte zburatoare neidentificate, adica avand o provenienta necunoscuta, presupusa doar a fi extraterestra. Cat priveste relatarile la aceste obiecte, ele atesta doar existenta lor, nu si provenienta. Si eu pot atesta aceasta existenta, deoarece le-am vazut de mai multe ori, chiar si de aproape, dar nimic nu-mi indica de unde provin...

Cat priveste demonii, hmmm, orice individ care vede un spirit crede ca-i demon daca nu-l vede cu aripi de zburatoare wink.png

 

Si eu am vazut niste lumini ciudate pe cer de cateva ori :)

 

Cred ca o dovada(sau mai multe) o avem verificandu-ne propriul trecut; exista si o teorie si anume Teoria extraterestrilor antici.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Si eu am vazut niste lumini ciudate pe cer de cateva ori smile.png

 

Cred ca o dovada(sau mai multe) o avem verificandu-ne propriul trecut; exista si o teorie si anume Teoria extraterestrilor antici.

 

Si io cred ca exista extraterestri, ar fi chiar exagerat sa credem ca suntem singuri in Cosmos.

 

Cu siguranta ca este cel putin o rasa de extraterestri care dujmanesc( probabil ca acestia sunt acei demoni despre care se povesteste) oamenii.

Editat de LuciaD
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si io cred ca exista extraterestri, ar fi chiar exagerat sa credem ca suntem singuri in Cosmos. Cu siguranta ca este cel putin o rasa de extraterestri care dujmanesc oamenii.

Cred ca mai rau decat ne facem singuri nu poate sa ne faca nici mama confederatiei galactice de pe langa organizatia planetelor unite. Editat de Aseneth
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai rau decat ne facem singuri nu poate sa ne faca nici mama confederatiei galactice de le langa organizatia planetelor unite.

 

good.gif Asa-i, desi se spune ca "se poate si mai rau".rotflmao.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceva concret cu adevarat ma indoiesc ca se va impartasi publicului prea curand.

Si depinde si daca esti deschis in a accepta anumite probe sau daca esti reticent in a o face.

Spre exemplu, pentru mine, cele 11 Biserici din Lalibela impreuna cu legenda locala conform careia ingerii continuau munca oamenilor pe timpul noptii mi se pare o dovada concludenta, intelegand faptul ca ridicarea sau mai degraba saparea lor reprezenta o munca de sisif.

Editat de King1
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×