Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Exista multe cazuri in care se spune ca fantomele cainilor negri bantuie strazile, padurile, rascrucile de drum, cimitire si locuri unde sunt ascunse comori. Apar de obicei numai pentru cateva momente si apoi dispar in neant. Sunt mai mari decat cainii obisnuiti si intunecati la culoare.

A intalnit cineva acesti caini misteriosi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai,ei s-au ascuns dupa colt,dar eu tot le-am vazut coltii si leam auzit maraitul:)) Flamanzi...transparenti...saracii...oropsiti de soarta:))) de aceea au devenit negrii si lunatici:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, sunt caini ce fac parte din rasa Greyhound. Constitutia lor astenica si culoarea blanii poate induce deseori in eroare si sa fie confundati cu caini-fantoma.

Sherlockiza-m-as... ce t4l3nt de detectiv din Brigada K9 pot sa am.


Nu exista fantome, nici umane si nici animale. Mda, sa ma scuze cei carora le-am distrus corola de minuni a lumii lor.


negrii

Nu.

 

negri

Da.

Editat de Olivier Dzidzi
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subiectul pe care l-am deschis nu are treaba cu sarmanii caini vagabonzi, deci sa fim la subiect...

"Fantomele cainilor"- Suna cam dubios... Dupa dogma ortotodoxa, animalele nu mai au parte de un suflet asa cum au oamenii, dupa moarte... ei sunt facuti din suflare de viata... si dispar pur si simplu dupa ce mor. Sunt cam dezamagita "de aceasta decizie"....

 

Acesti caini "pazec ei ceva".... morminte, comori...

Se spune ca cei nascuti vinerea nu vor vedea niciodata vreo fantoma, pt ca sunt protejati. Eu sunt nascuta in zi de vineri, fantome nu am vazut dar pe acesti caini i-am vazut de doua ori.(poate se referea la fantomele oamenilor decedati). Si nu erau caini obisnuiti. Si nu ma judecati pt ca stiu cum arata un caine, am cinci acasa.


Eu am crezut mereu ca tu esti fantomas

"mereu" suna cam pt mult mult timp iar eu sunt noua pe acest sait.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"mereu" suna cam pt mult mult timp

Ea de obicei cauta metode inedite, dar ridicole de-a flirta cu mine.

eu sunt noua pe acest sait.

Asa ceva nu ma intereseaza.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×