Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Cum va autodefiniti comportamentul de fumator/ vaper in raport cu verbele "a putea" si "a vrea"?  

6 membri au votat

  1. 1. Ce fel de fumator sunteti?

    • Vreau sa fumez si nu pot sa nu fumez!
    • Pot sa fumez si nu vreau sa nu fumez!
    • Nu se aplica in cazul meu!
  2. 2. Ce fel de vaper sunteti?

    • Vreau sa vapez si nu pot sa nu vapez!
    • Pot sa vapez si nu vreau sa nu vapez!
    • Nu se aplica in cazul meu!
  3. 3. Daca nu vi se potriveste niciunul dintre raspunsurile de mai sus, puteti alege unul sau ambele dintre raspunsurile de mai jos: :

    • Nu sunt fumator!
      0
    • Nu sunt vaper!
    • Nu se aplica in cazul meu!


Postări Recomandate

La coitus intrerruptus e deja actiune. Aia inseamna cel putin o juma de tigara calcata in picioare.


Si ce pana mea e un "vaper"? E ca un soi de snipper doar ca se evaporeaza? Sau o jumate de Velociraptor? Sau un soi de vipera nascuta in Brooklin?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am spus-o si o repet. Tigara electronica e ca si cum ai avea ocazia sa sex dar ai voie sa o bagi doar o data.

 

 

rotflmao.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana mea, asa mai de graba imi dai sa fumez un chibrit sau gen. Am fumat si io tigari electronice in lipsa de altceva si imi venea sa-mi scot matele si sa-mi fac draperii din ele de frustrare.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce marca erau. Da tot trebuiau incarcate si umplute si toate alea. Apoi apasa pe buton si asteapta fumu. Iar lichidu era Kent sau ceva. Nush cata nicotina avea. Oricum toate is bull*hit.

Nu te lasi de fumat cu astea. Iti vine sa fumezi mai mult doar de-al dracului. Sa le faci in ciuda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu de tigara mea electronica sunt multumit (a fost cam scumpa). Ma bucur atat de tigara clasica precum si de cea electronica. In materie de lichide eu vapez in general lichide cu aroma de fructe. Cele cu gust de tigara nu imi plac fiindca niciunul nu se apropie de gustul tigarii (fac exceptie doar unul-doua lichide cu aroma de tabac dar care doar prin denumire au legatura cu tutunul).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte interesante aceste discutii, spre deosebire de alte site-uri acesta deja m-a convins sa trec la o tigara electronica. Am gasit un site de unde intentionez sa cumpar www.tru-esmoke.ro imi recomandati si altceva?! Multumesc anticipat! Succes!
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×