Sari la conținut
Forum Roportal
meganitro24

Compatibilitatea ideala....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hei prieteni as putea sa va rog sa imi identificati zodia cu care ma inteleg cel mai bine pe plan emotional respectiv partenerul....pe plan profesional si cu ce zodie m-as intelege cel mai bine....eu va voi da o astrograma facuta pe un site,sper ca e ok.As dorii sa imi analizati cea mai potrivita zodie luand in considerare analizarea aspectelor,zodiei si ascendentului respectiv descendentului fara a realiza o sinastrie sau altceva.Oricum va zic de acum sa stiti...zodia mea este rac...ascendentul este in scorpion...mai multe date le voi publica in astrograma de mai jos....

post-402991-0-13121600-1397065828.png

post-402991-0-37063000-1397065841.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa indrept telescopul Hubble spre astrogramele alea si p'orma iti zic cu cine esti cel mai compatibil. Imediat ce le mareste telescopul si-mi transmite imaginile mai mari prin intermediul wireless. Da tre sa astepti un pic, ca momentan observa niste gauri negre prin galaxia Andromeda si dureaza ceva timp. Aia de la NASA au prioritate si la urma eu...

Editat de Naeema
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

huuh,sorin5 mersii pentru raspuns smile.png mereu disponibil si activ din cate se pare biggrin2.gif tineo tot asa prietene tineo tot asa si va fii bine de tine smile.png

apropo....de ce zodii daca tot ai zis poti sa si mentionezi si pana acum nu sa intamplat deloooc :O :/ si nici nu cred dar cine o mai stii


@Naeema pai sigur smile.png le acordam prioritate celor de la nasa,eu unul am tot timpul din lume la dispozitie smile.png hai ca a fost buna asta cu andromeda smile.png) eu unul stiu ca e o stea fixa dar galaxie nu am nici o idee smile.png oricum mersi de raspunsul anterior si sper ca ma poti ajuta smile.png o sa mai lucrez la astrologie dar pe viitor wink.png cand luna va fii crescatoare si in pesti sau in scorpion wink.png cu mers rapid nu retrograd nu ca ar avea dar se pune cand e inceata mai putin de 24h intro zi :/ dar atunci cand luna este crescatoare si in pesti sau in scorpion totul are sanse de constructie smile.png si sa aspecteze frumos cu un aspect de sextil sau trigon cu mercur biggrin2.gif atunci aia zii buna de studiu


aa da sorin5 am mentionat in poze anul nasterii :)) oricum mentionez totul

15.07.1998 si ora 16:16

Editat de meganitro24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

huuh,sorin5 mersii pentru raspuns smile.png mereu disponibil si activ din cate se pare biggrin2.gif tineo tot asa prietene tineo tot asa si va fii bine de tine smile.png

apropo....de ce zodii daca tot ai zis poti sa si mentionezi si pana acum nu sa intamplat deloooc :O :/ si nici nu cred dar cine o mai stii

 

aa da sorin5 am mentionat in poze anul nasterii smile.png) oricum mentionez totul

15.07.1998 si ora 16:16

 

 

Şi cam ce aşteptări ai tu la acestă ,,înaintă'' vîrstă ? Vrei să ieşi la pensie!?

O viaţă de om este calculată pentru 60 de ani,după care se recalculează În aceşti ani,sunt persoane care abia au 3,4 evenimente deosebite.Unii nu o să înveţe nici ce îi obligă viaţa,dar să discutăm despre,,zodii''.Dacă eu îţi sugerez ,,astrologic'' că orgoliul este un prost sfătuitor în această viaţă,o să spui că vreau să te manipulez psihic

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

huuh,sorin5 mersii pentru raspuns smile.png mereu disponibil si activ din cate se pare biggrin2.gif tineo tot asa prietene tineo tot asa si va fii bine de tine smile.png

apropo....de ce zodii daca tot ai zis poti sa si mentionezi si pana acum nu sa intamplat deloooc :O :/ si nici nu cred dar cine o mai stii

 

aa da sorin5 am mentionat in poze anul nasterii smile.png) oricum mentionez totul

15.07.1998 si ora 16:16

 

 

Şi cam ce aşteptări ai tu la acestă ,,înaintă'' vîrstă ? Vrei să ieşi la pensie!?

O viaţă de om este calculată pentru 60 de ani,după care se recalculează În aceşti ani,sunt persoane care abia au 3,4 evenimente deosebite.Unii nu o să înveţe nici ce îi obligă viaţa,dar să discutăm despre,,zodii''.Dacă eu îţi sugerez ,,astrologic'' că orgoliul este un prost sfătuitor în această viaţă,o să spui că vreau să te manipulez psihic

 

Scuze: Înaintată..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Naeema scuze ca te-am contrazis putin in legatura cu galaxia andromeda :) dar tiam zis nu aveam nici o idee ca exista si despre ea :) mersii ca m-ai informat :* ,acum putem trece asupra subiectului respectiv te rog ? :)

si @Sorin5 adica faptul ca sunt vesel si bine dispus+ ca dau niste raspunsuri ok tie ti se pare ca sunt prea fericit? asta e modul meu de raspundere doar nu pot fii mereu trist.....si apropo in legatura cu astrologia mie chiar imi place si imi place enorm,am studiat multe si chiar vreau sa o invat in regula? uite,incearca sa numai judeci oamenii dupa aparente fara macar sa ii cunosti!Vreau sa studiez tot din astrologie si de asta pun intrebari fiindca sunt si altii mai experimentati care au si alte idei.Ceva ce iti place enorm nu poti lasa asa si trebuie sa inveti si sa te consulti cu cine stie oricat de greu ar fii!


Si uite Sorin5 esti mult prea critic si serios credema cu toate ca nu imi permit sa spun asta,asta e adevarul....din cate am observat in toate raspunsurile puse esti prea critic si prea serios,nu poti fii relaxat dupa cum se pare,critici lumea asa fara motiv fara sa ii cunosti si uite e doar un topic asta si toate,eu tot ce pun aici pun pentru a incerca sa aflu ceva sa stiu cum e si sa pot sa fiu mai bun in ceea ce fac si tot ce fac fac relaxat calm,nu ma intereseaza sa critic lumea si sa dau raspunsuri serioase si etc,pana la urma este doar un forum ok ? un site atata tot,nu lua in serios totul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se poate să ai dreptate...Dar de unde zici că ai cumpărat,,adevărul'' ?

Am o problemă,,sentimentală'':din datele pe care le ai pus la dispoziţie,nu rezultă o ,,aplicaţie'' spre spiritualitate...Facem o glumă pe motive ateiste..!?

Hai să revin...Lao Tze zice:,,Cînd studentul este pregătit,apare şi profesorul''..Tu ai spălat bolul de orez..?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×