Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Concurenta cu trecutul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca te lasa R te iau eu. Sa stii ca e misto chelia. Eu m-am ras in cap numai ca sa vad cum e, si era super. Mereu ma mangaiam singur pe chelie, si cand mergeam pe strada se opreau fetele sa ma mangaie fascinate pe dovleacul ras ca-n palma. Aveau mustele aeroport/. Si acum m-as rade, ca mi-e dor. De fapt daca ma enervez ma rad in seara asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca e misto chelia. Eu m-am ras in cap numai ca sa vad cum e, si era super.

 

 

Si tu papilii gogosi ? rotflmao.gif

Si eu m-am ras in cap odata, dar la mine fu din necesitate si prostie nu din curiozitate. Am experimentat cum e sa fiu propria coafeza si mi-am decolorat parul + facut permanent cu solutie acasa in aceiasi zi. Vroiam sa fiu blonda platinata si cu parul cret pe la 22 de ani. Sa zic ce s-a intamplat ? La ras cu lama si cu spuma de barbierit am ajuns, nu cu masina de ras, asa l-am ars si distrus. Aveam o mecla sclipitoare mai ceva ca a lui Ben Kingsley.

 

Vezi in poza de mai jos. Aia era peruca. laugh.png

 

 

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca nu inteleg, de ce a iesit asa de rau incat a trebuit sa-l tai? Ti-ai decolorat parul, ok, dar cum a iesit de nu ti-a placut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te lasa R te iau eu. Sa stii ca e misto chelia. Eu m-am ras in cap numai ca sa vad cum e, si era super. Mereu ma mangaiam singur pe chelie, si cand mergeam pe strada se opreau fetele sa ma mangaie fascinate pe dovleacul ras ca-n palma. Aveau mustele aeroport/. Si acum m-as rade, ca mi-e dor. De fapt daca ma enervez ma rad in seara asta.

Chelia (ma refer strict in cazul barbatilor) nu e sexy. S-au facut studii, sondaje - femeile asociaza chelia cu genele recesive, la fel cum femela cerbului prefera pe cel cu mai multe coarne, in scopul reproducerii.

De asta am si decis sa bag steroizi, incepand din aceasta luna. Pentru a atrage atentia femelelor mai mult asupra corpului.

Oricum n-am sa ma bazez vreodata pe ceea ce am in minte, pentru a emite mai multe pretentii in arta seductiei.

Sa ma scuze Ampera ca am deviat de la subiect.

Editat de Nestosaru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca nu inteleg, de ce a iesit asa de rau incat a trebuit sa-l tai? Ti-ai decolorat parul, ok, dar cum a iesit de nu ti-a placut?

 

Mah oamule, am bagat decolorant in el, din ala puternic si dupa ce m-am blonzit, l-am infasurat pe bigudiuri si am turnat solutie de permanent peste el. Tu stii ce-i aia ? N-ai de unde sa stii ca nu esti muiere. Solutia aia iti foote parul vrei nu vrei chiar daca e virgin sanatos, natural, nevopsit in viata lui, dapoi daca e decolorat cu peroxid. Esti nebun ? S-a ars din radacina. De ce crezi ca m-am facut eu singura acasa ? Pentru ca nici un salon, nici un stilist normal la cap si care nu vrea sa fie dat in judecata nu-ti face asa ceva, adica decolorat si permanent impreuna si in nici un caz in aceiasi zi. Si unde mai pui ca mi-am cauzat arsuri serioase pe scalp. Ala e terorism capilar ce am facut eu cu chimicalele ale combinate. :rot:

Daca nu poti vizualiza cum arata parul meu, iti furnizez o imagine si nu exagerez cand spun ca asa imi statea. Btw poza nu e facatura, asa e parul lu nenea asta in realitate....faimosul Don King.

laugh.png

 

don-king.jpg

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, acu inteleg. Deci trebuia sa astepti dupa ce l-ai decolorat. Sa il vopsesti. iar permanentul sa-l faci altadata. Probabil daca aveai femei sfatoase in jur te-ar fi avertizat si nu mai trebuia sa faci experimente stiintifice pe mandreata aia de par. Lasa ca si cu peruca iti statea misto.


Nesto, intre colegii mei programatori multi sunt chei ca asa vor ei. E la moda in IT, HR, marketing. Da search pe google dupa

 

marketing bald

 

IT bald

 

HR bald

 

sau bald guru

 

:)

 

Tine si de prezenta agreabila, si de puterea financiara sa arati bine ca si chel. Sa surazi, sa fii placut.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×