Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
catalin1012

Caut un joc vechi

Recommended Posts

Salut.

Caut un joc vechi, nu e nu stiu ce joc cu grafica misto si alea alea, dar tin minte ca ma distram de minune cand eram mic si-l jucam cu un prieten in splitscreen multiplayer, si chiar vreau sa-l gasesc si sa ma joc putintel pe el

Tot ce pot sa zic despre el, ce-mi amintesc despre el ii ca:

-imaginea jocului ii de sus, gen strategie

-tin minte ca are un autobuz american scolar galben, un buggy car albastru, o masina rosie pictate flacari pe ea si multe altele care nu mai tin minte

-cand dai nitro, sau boost, fiecare masina face un sunet anume si scoate stelute galbene dupa ea sau ceva de genu smile.png)) asa tin minte, si masina rosie cu flacari pe ea scoate un sunet gen bicicleta lui Kevin din Ed Edd si Eddy..... hai ma nu radeti, acuma nu ma mai uit la desene dar pe atuncea ma uitam si tin minte ca asa facea

-pe trasee, exista tot felu de obstacole, de exemplu, te loveste un traznet si te intorci peste cap si revii pe roti, sau daca sari peste un vulcan e posibil sa erupa sub tine

-tin minte ca pe un traseu, in aia cu fulgere era si o cascada care sareai de pe ea, e un traseu undeva prin jungla....

Cam atat imi amintesc... il jucam de mai mult de 10 ani si imi e cam greu sa mi-l amintesc.Orice gasiti sau stiti scrieti aici. Multumesc.

Edited by catalin1012