Sari la conținut
Forum Roportal
Gamerul

Problema Mare!

Postări Recomandate

Salut!

 

Am si eu o problema mare de tot . Acum o luna am venit in U.K. ( United Kingdom ) si am net de la Sky .

Problema este in felul urmator , vreau sa imi descarc si eu un joc de pe un anumit site , si nu ma lasa , ba nu mi-o deschide sau , imi zice ceva de genu :

" Error - site blocked " sau am incercat din alta parte " http://imgur.com/pjHuHwb "

 

Va rog ajutati-ma va rog :(

 

A da , am incercat si de la vecina ( am rugat-o sa imi dea parola de la router ) care are BTHub4... Aici imi zice numai aia cu Erroarea!

Plus ca mi-am trimis si partajare net de pe telefon ( Il am pe 3G ) si acolo imi zic la fel ca la Sky :|

 

Sunt disperat , la propriu :| Please Help Me!!!

 

Va Multumesc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ciuda-mi este pe cei care au asemenea probleme si le considera mari. mi-e ciuda, zau! as vrea si eu ca problema mare din viata mea sa insemne ca nu pot descarca un joc

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E blocat pentru că e vorba despre piraterie, lucru care nu e incurajat nici pe forum.

Pe forumul ăsta that is, pe majoritatea forumurilor that is.

Dacă eşti disperat la propriu, ce-ar fi să îţi cumperi jocul?!

Asta ar arăta şi respect faţă de ăia care au muncit la el... dar na, eşti român, therefore, este de râs să te gandesti să platesti pentru un serviciu dacă se poate să nu.

Chestia nasoala pentru tine, este că acolo nu se poate să nu.

Poate închide cineva topicul ăsta, fiind neregulamentar?

P.S. Tu să insişti, să strângi pe hard cât mai mult material piratat şi să încerci să frecventezi numai site-uri de torrente, că la un mom dat o să îţi bată cineva la uşă.

Nu îţi zic cine, dar o să fii surprins cu siguranţă.

post-283843-0-81642200-1394700129_thumb.jpg

Editat de Priapism

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×