Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu e bine când întrebi de ce nu răspunde oricine.

Nu îţi trebuie răspuns la întrebarea asta din moment ce... nu îţi răspunde.

Poţi să îţi dai seama şi singur că cineva nu vrea să îţi vorbeasca fără să întrebi.

Logic si corect! Nu vad rostul intrebarii...

Iti transcrii jurnalul pe forum sau ce ? :lol:

Mai invaf cate ceva..

Deci,credeti ca mai am ceva de facut sa mearga ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu cat mai mult insisti si o suni, cu atat mai putin va dori sa discute cu tine si vei deveni dezgustator in ochii ei. Nu ma crezi ? Continua sa o cicalesti si sa fii creepy si te vei convinge pe propria piele. Nu cred ca mai dureaza mult si-ti va spune pe sleau sa o lasi in pace si sa nu o mai suni vreodata.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu cat mai mult insisti si o suni, cu atat mai putin va dori sa discute cu tine si vei deveni dezgustator in ochii ei. Nu ma crezi ? Continua sa o cicalesti si sa fii creepy si te vei convinge pe propria piele.

 

Asa este...dar n am insistat, odata am sunat-o, n-A raspuns si dupa m a sunat ea...s-a inchis si cam atat...dupa 30 min imi da un mesaj'de ce mai suni"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa este...dar n am insistat, odata am sunat-o, n-A raspuns si dupa m a sunat ea...s-a inchis si cam atat...dupa 30 min imi da un mesaj'de ce mai suni"

 

Chiar asa, de ce o suni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De 2 luni am o relatie cu o fata, la inceput toate bune, dupa 2 sapt a inceput sa se schimbe,arfe..ma respinge, raspunde greu pe fb, wts...astazi i-am zis de ce rasp greu la telefon ca nu-mi place si mi-a inchis telefonul..ce sa fac ??o sun?

Sun-o si inchide-i.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca fata are arfe cat China, iar tu nu ai arfe, de asta nu te place. Fii si tu cu arfe, si s-ar putea sa te lase s-o arfuiesti/.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca fata are arfe cat China, iar tu nu ai arfe, de asta nu te place. Fii si tu cu arfe, si s-ar putea sa te lase s-o arfuiesti/.

Si asta e ceva :))

Mi-am dat seama ca nu mai sunt multe de facut...asta este, mergem inainte chiar daca uneori e mai greu:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×