Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

La cat timp pleci dupa ce ai facut sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Zilele acestea am auzit o discutie despre sex si de bunul simt al partenerului. De atunci m-am tot gandit la intrebarea: ,,La cat timp pleci dupa ce ai facut sex?''

 

Subiectul mai detaliat pe Peter Bahuczki

 

Astept pareri :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam ca ai site :)

 

Majoritatea care au relatii sexuale de-o ora stiu la ce sa astepte. Venit usor, plecat usor... Daca ai ajuns in pat cu o persoana cunoscuta de cateva ore/zile nu vad de ce sa nu pleci acasa daca nu ai intentii de-o relatie sau de alte partide cu aceeasi persoana. Ramai peste noapte daca ti se permite, daca nu deranjezi, daca nu ai ocazia sa ajungi acasa sau daca mai vrei sex cu persoana respectiva si alta data.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

partenerele sunt diferite si depinde si de cum a fost sexul... unele vor vrea sa mai ramana in pat sa petreci ceva timp, altele se vor grabi sa plece, in acelasi timp daca sexul nu a fost foarte bun si vezi ca se simte vinovata poate nu vrei sa ii ranesti sentimentele si te prefaci ca totul e okay si mai ramai cu ea... sunt multe variante si deci nu e un program fix pe care il ai decat daca esti lipsit de orice scrupule si nu te intereseaza nimic altceva decat sexu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde,

Imi aduc aminte ca m-am culcat cu un fostul meu de la prima intalnire si dupa dus am vrut sa plec dar m-a oprit el si am dormit imbratisati. Nu ma gandeam la o relatie serioasa si de aceea am vrut sa plec dar s-a intamplat ca relatia sa dureze 3 ani. Daca esti implicat intr-o relatie serioasa, intotdeauna cei doi pleaca impreuna.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-as putea sa zic. La noi n-a plecat nici unul tot de vreo 19 ani incoace. Dimineata cand intorc capul spre perna lui, tot acolo il vad. Damn. rotflmao.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca l-ai vrea plecat ?! :tease: Ai incercat sa ii spui direct ? :-

 

:crazy: Cu toate ca nu te-as sfatui sa faci asta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca l-ai vrea plecat ?! Ai incercat sa ii spui direct ? whistling.gif

 

 

 

Plecat plecat ? No way, doar cand sforaie parca l-as teleporta in garaj. :rot:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Plecat plecat ? No way, doar cand sforaie parca l-as teleporta in garaj. rotflmao.gif

Pai de ce nu zici asa...:lol:

Puna mana pe el, si zi dupa mine..."Bed" to "Garage"..."Engage!" :crazy:

 

Daca nu iti iese din prima, repeta!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand faceam sex cu cine apucam plecam imediat si nu voiam sa mai aud de ei niciodata. Ma cautau, eu nu raspundeam. Asa trebuie tratati cei cu care doar iti satisfaci nevoile.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×