Sari la conținut
Forum Roportal
razvanxz

aproape moca pentru sport

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai ... incepem asa ... jucam pe pariuri pe bwin------------------------------ si am achizitionat vreo 4 paysafecarduri... am fost la biserica si m-am jurat ca numai joc la pariuri ... nu am acuma ce sa fac cu acele paysafecarduri decat sa le dau ... am 2 de 100 ron 1 de 50 ron si 1 de 300 ron... dau pe cele de 100 ron cu 60 ron bucata sau amandoua la 110 ron pe cel de 50 ron il dau cu 35 ron si pe cel de 300 ron il dau cu 160 ron...... daca doreste cineva sa ma contacteze.... dau o oferta mai buna la toate deodata luata....... multumesc din suflet..., ( nu vreau tepari ) ajung pana la politie ..... o sa cer niste informatii despre cel ce va cumpara, multumesc... datimi un pm sau un replay cu id de messenger in caz ca doriti.... doresc un utilizator mai cu vechime ca sa nu i-au teapa...

Editat de razvanxz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine mergi la popa sa te dezlege de juramant, ca tot acolo ajungi mai tarziu.

nu ajung , stai linistit .... eu vreau doar sa vand aceste paysafecarduri pentru cei care joaca sau pentru cei care vor sa isi achizitioneze ceva de pe internet.... multumesc :( ...Am luat o suma de 20.000 euro acuma 3 ani dar mi-am bagat is masina si apartamentul , numai rezist :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×