Sari la conținut
Forum Roportal
eu2014

de ce americanii striga

Postări Recomandate

Si mie imi par stupizi aia de incep sa strige in gura mare, chiar daca e pustiu in jurul lor, sa sune careva la ambulanta. biggrin2.gif

 

 

se vede ca nu ai avut parte de socuri la viata ta. in situatiile alea sunt unii care pierd controlul si nu gasesc tlf, nr de tlf si singurul lucru care le iese este un urlat

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut la ai mei, frate-miu si maica-mea, cum au reactinat cand am patit eu o buba, mi-a cazut un geam pe mana si m-a taiat de abia mi se tinea mana de brat de niste fire de carne. eu eram cea mai calma in socul ala ca nu simteam durerea deloc, eram plina de sange dar nu durea. ai mei tremurau si se invarteau in jurul cozii fara sa nimereasca sa faca nimic. singura chestie care le iesea era sa urle 'ajutor!' si asta de la etajul 14, sulea ii auzea.

 

 

am trait atunci cea mai de scarba experienta cu niste soferi de taxi, coborasem sa cautam ajutor sa ma duca la spital si taximetristii au refuzat pt ca eram plina de sange. aveam vreo 14 ani, ce suflete de caini sa lasi in strada un copil sangerand. m-am intrebat mereu daca i-o fi mustrat cunostiinta, poate aveau si ei copii. dreaq sa-i ia, niste nemernici!

Editat de Ampera
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vaaaaai de mine....

cati amperi aveti dv?

 

eu am vazut la ai mei, frate-miu si maica-mea, cum au reactinat cand am patit eu o buba, mi-a cazut un geam pe mana si m-a taiat de abia mi se tinea mana de brat de niste fire de carne. eu eram cea mai calma in socul ala ca nu simteam durerea deloc, eram plina de sange dar nu durea. ai mei tremurau si se invarteau in jurul cozii fara sa nimereasca sa faca nimic. singura chestie care le iesea era sa urle 'ajutor!' si asta de la etajul 14, sulea ii auzea.

 

 

am trait atunci cea mai de scarba experienta cu niste soferi de taxi, coborasem sa cautam ajutor sa ma duca la spital si taximetristii au refuzat pt ca eram plina de sange. aveam vreo 14 ani, ce suflete de caini sa lasi in strada un copil sangerand. m-am intrebat mereu daca i-o fi mustrat cunostiinta, poate aveau si ei copii. dreaq sa-i ia, niste nemernici!

vaaaaai de mine...sper ca v-ati vindecat...

cati amperi aveti dv?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vaaaaai de mine....

cati amperi aveti dv?

 

vaaaaai de mine...sper ca v-ati vindecat...

cati amperi aveti dv?

 

tu esti prost sau faci pe prostul?

 

vezi ca nu ai nimerit bine, recalculeaza-ti atitudinea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Vaaaai de mine, chiar ma gandeam cand iti faci clona noua. Mi-ai lipsit mult de tot. Not.

Pai, si cine e? Ca sa stiu la ce tip de prostie sa ma raportez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, si cine e? Ca sa stiu la ce tip de prostie sa ma raportez.

te raportezi la prostia ta,ca de alta nu esti in stare...

 

Vaaaai de mine, chiar ma gandeam cand iti faci clona noua. Mi-ai lipsit mult de tot. Not.

ce not?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A mea e cam marginita, din pacate. Dar te-ai ivit tu aici, izvor nesecatuit.

Dupa ce ca ti s-a atras atentia ca esti clona vreunui/vreunei ciudat/e de-aici, tu inca mai ai tupeu sa comentezi. Sau, cum stii ca nu mai ai nimic de pierdut, fireste ca te-apuci sa te dezlantui.

Mars de te-ascunde sub o piatra si mori, atunci cand mi te adresezi.


ce not?

O sa te dea afara si stiu sigur ca asa ceva te va afecta.


Si da, as putea sta aici toata ziua sa te fac de ras, de mi-ar permite timpul.

Editat de Nestosaru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×