Sari la conținut
Forum Roportal
Sara'

Ajutor ! Cum recuperez un e-mail sters ?

Postări Recomandate

Da, l-am sters de tot. Am cautat informatii pe net si sunt slabe sanse sa-l recuperez, mai ales ca este unul de prin octombrie anul trecut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te lauzi si vrei sa-mi faci in ciuda. :D

 

Am citit cate ceva pe net si nu mai este posibil. A trecut prea mult timp. Nici macar yahoo nu mai poate recupera acel e mail sters, in urma cu cateva luni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu un program numit Recuva File Recovery. Iti recupereaza si e-mailuri chiar daca sunt sterse si din Trash folder. Chestia anevoioasa este ca ti le recupereaza individual nu la gramada si tu trebuie sa treci prin fiecare in parte ca sa gasesti e-mailul care-ti trebuie. Cam cate e-mailuri ai sters din Octombrie anul tracut ? laugh.png

Exista versiune gratis si cu plata. Aia cu plata iti recupereaza si imagini sterse sau alte fisiere.

 

http://www.piriform.com/recuva/download

 

PS: Eu am descarcat de undeva versiunea cu plata si cand am folosit programul, mi-a recuperat chestii de ani de zile din trecut, chestii de care habar nu mai aveam. Am ramas masca si al meu de colo... "oh shit...ce program smecher, bine ca n-am avut nimic de ascuns" :rot:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Naeema, am sters o multime. Dar stiu de la cine este mesajul si care-i este adresa de e mail.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×