Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Prison Break si dependenta (topic combinat)

Postări Recomandate

Va recomand un serial foarte fain: Prison Break.

http://www.fox.com/prisonbreak/showinfo/

 

Lincoln Burrows este condamnat la moarte pentru o crima pe care nu a facut-o.

Fratele sau se hotaraste sa il salveze si intra de buna voie in inchisoare (in aceeasi inchisoare). Dar are un plan foarte bine pus la punct cum sa evadeze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea este cel mai bun serial de actiune pe care l-am vazut.

Si e bine ca nu si-au pierdut inspiratia nici in seria a 2-a.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hello....e prima data cand scriu pe un forum , da am vrut neaparat sa-mi dau cu parerea cu privire la serialu asta, prison break!! sa zic ca e SUPER ar fi prea putin....da este!!...si cu urmaritu is la zi, adica am vazut toata seria 1 si din seria 2 cat s-a emis deja, adica primele 12 episoade.....deci cine vrea discutii, is pregatita!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cand caut un forum pentru Prison Break ! serialul asta e absolut demential, si chiar e pe bune ! actiunea, modul de evadare, ideea de a-ti tatua corpul cu planul inchisorii, inteligenta, toate fac Prison Break mult prea tare ! sezonul 2 (asta seara apare episodul 14 din sezonul 2) e intr-adevar Manhunt, adica tipii sunt deja afara si trebuie sa se descurce. parerea mea este ca primul sezon a fost cel mai tare, pt ca in al doilea il lungesc rau de tot, dar tot te tine cu sufletul la gura.

 

daca este cineva dispus sa discute despre Prison Break (scorpioana, de ex), sunt un expert :haha: oricum, tot ceea ce vreau este sa gasesc un forum dedeicat acestui serial, ca sa discutam mai pe larg. pt cei care sunt interesati (am toate dvd-urile cu episoade, cine vrea ! :haha: ), sa posteze mesaje pe forum

 

ufff ! gata

 

mi-am permis a-ti corecta "K" folosit in locul lui "ca" pe viitor atentie la scris :haha:

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super serialul!!!!

 

Aseara am vazut ep 13 din seria a 2-a. Eu stiam ca urmatorul episod apare de abia in 22 ian 2007.

Mie prima seria mi s-a parut mai buna. Cam multe rasturnari de situatie in sezonul 2.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar foarte tare serialul!!!

eu l-am luat de la cineva si in prima zi m-am uitat la 9 episoade!!! imi ajungeau cearcanele in sosete!!! :friends:

 

merita vazut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut..ioi, da ce ma bucur c-o inceput in sfarsit lumea sa scrie. despre prison break, of course.:friends: eu am vazut deja toate eps ce-or aparut deja..da ieri am aflat ca ep 14 S2 apare doar in ian..:blink:..asta e...

intr-adevar, seria 1 m-o tinut mai cu sufletu la gura la S2, da si asta e tare, in alt fel..aia is afara, si tousi se descurca si situatiile se rastoarna cam in acelasi stil..oricum, jos palaria in fata scenaristilor!! :friends:

personal, am fost mult mai prinsa cand urmaream prima serie, pt ca am vazut si 7-8 eps pe zi..deci inteleg faza cu cearcanele...insa merita!!! acuma, trebuie sa tot astept cate o sapt sa mai apara un ep..:crazy: iar acum kiar o luna....da asta e....

si asa o intrebare: voi c credeti ca urmeaza? se va intalni Michael cu Sara? io sper...

astept pareri...v-am salutat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×