Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Prison Break si dependenta (topic combinat)

Postări Recomandate

mai scorpioana, mesajul ala cam era intr-un fel destinat pentru mine, eu fiind unul dintre putinii care chiar posteaza mesaje despre ep din Prison Break pe forum :doh: oricum si mie imi pare rau ca o sa vad ep 14 de abia pe 22 ianuarie, dar asta e... si wentworth miller trebuie sa aiba Craciun nu ? :huh:

 

oricum episoadele au fost toate tari pana acum. si eu ca si tine am stat cu noptile pe laptop ca sa vad ce se intampla, de ajungeam la 9 la sc :pash: dar asta este.

 

da, cred ca michael se va intalni cu sara, dar cred totusi ca intr-un viitor de cateva episoade...probabil

 

dar cati ani ai tu, scorpioana ? poate mai vb pe mess despre asta ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut again....da, msg ala cam iti era destinat tie, mastermind.....se pare ca esti la fel d prins d film ca mine..;)

daca vrei, ok, putem vb si p mess....id meu e scorpioana_11@yahoo.com

ai dreptate, si ei tre' sa aiba Craciun..numa ca pana atunci uit ultimu ep..desi l am p calc p toate!! aaaa, nu sunt "obsedata", doar imi place kiar f taree...la fel d tare, cum mi-a placut anu trecut Lost..daca stii despre c vb....

aaa, am 21 ani...alte intrebari? :doh::pash:.....

p.s. imi place f mult poza aia cu wentworth ..aka michael..:huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ooo, 21 de ani . eu am numai 18, dar oricum nu conteaza, ca doar despre P.B. vorbim, nu ? :doh:

 

din pacate asha este, de la o saptamana la alta, si mai ales pana pe 22 ian. se cam uita din actiune, dar gandeste-te ca americanii numa asha vad episoadele pe FOX, doar nu le iau pe toate piratate de pe net ca sa le vada intr-o noapte, nu e genul lor ! :lol:

 

oricum, pana pe 22, cand apare 14 nu prea mai avem ce vb, doar dak mai ai tu intrebari sau vrei sa discuti despre cv din serial. chiar, ce parere ai de T-Bag ? :crazy:

 

ti-am dat add, ca sa shtii, iar dak vrei poza pot sa ti-o trimit :blink:

Editat de mastermind escaper

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

 

sper ca toata lumea citeste regulamentul postat pe acest forum si nu vreau sa ma repet dupa fiecare mesaj ca scrierea de mirk nu este acceptata pe acest forum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand trebuie sa ii multumesc lui mastermind-colegu pentru ca mi-a recomandat forumul asa cum eu la randul meu i-am recomandat acest serial care e intr-adevar impresionant! Cred ca nu mai are rost sa spun ca este unic prin scenariul urmarit, un film intr-adevar inteligent realizat cu actori foarte bine selectati si ca bineinteles prima serie este vizionata cu sufletu la gura si in nu mai mult de 2 zile :blink:

Privind cea de-a doua serie am observat ca mai toata lumea e dezamagita daca pot spune asa de felul cum "trag mata de coada" dar captivanta tot este mai ales prin faptul ca trebuie sa astepti o saptamana sa vezi continuarea, in cazul episodului 14 mai bine de o luna, dar in fine, nici nu vreau sa ma gandesc la cat am de asteptat asa ca cel mai bine ar fi sa facem presupuneri privind ceea ce o sa se intample.

Referitor la intalnirea dintre Michael si Sara cred ca este inevitabila, altfel serialu ar deveni ciudat dar ideea e...se anunta un final tragic sau vesnicul happy end?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

episodul 14 o sa apara pe 29 ianuarie 2007, pe 22 ianuarie o sa fie un episod-rezumat al episodelor aparute pana acum in sezonul 2.

cat despre intalnirea dintre michael si sara, se pare k ea va avea loc in episodul 15 :crazy:, si o sa fie si kellerman prezent :tease:...sunt curios ce fatza o sa faca sara...sigur nu o sa aiba incredere in kellerman dupa torturile aplicate de acesta...probabil se va lasa cu niste pumni :spiteful:

 

in conditiile in care exista sperante pentru sezonul 3...eu cred totusi intr-un happy end pt serial...dar nu acela de genul casatorie, copii...macar sa nu mai fie politia pe urmele lui michael si linc...asta m-ar face foarte fericit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai tare serial de actiune categoric !

am vazut toate episoadele de la 1 in 2-3 zile ... cu cata pofta m-am uitat la el pana acuma, nu pot sa cred ca va trebui sa astept atata sa vad urmatorul episod :D)

 

ps: unicoolsory frumos site-ul de la semnatura :giverose: ma bucur ca avem un fansite in romania

Editat de MickeyMan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da sunt de acord cu voi este cel mai tare serial de actiune desi pot spune ca si John Doe(cu Dominic Purcell in rolul principal) este la fel de bun ca si Prison Break

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as fi foarte recunoscator celui care imi spune si mie unde pot gasi sau vedea restul episoadelor din Prison break sez. 2 de la 13 incolo :jester: le-am vazut pe toate pana la ep. 13 The Killing Box si nu mai gasesc la nimeni si nicaieri restul episoadelor

 

 

 

 

"episodul 14 o sa apara pe 29 ianuarie 2007, pe 22 ianuarie o sa fie un episod-rezumat al episodelor aparute pana acum in sezonul 2.".......... unde va aparea acest episod sau de inde il pot lua?

Editat de iopol

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa vad spun ceva daca ati observat in episodu in care sapa dupa bani in garaj spune michael de o pagina de net europeangoldfinch.net ,de curiozitate am intrat pe acea pagina,este la zi pagina dar nu te poti inscrie ...in schimb in unul din topicuri al 2lea parca este la un momendat un msg din film boshoi3/69 ceva de genu asta nu am pagina deschisa sa va spun exact..si mam mai interesat si acea pagina de net a fost facuta cu 1 zi inainte sa se difuzeze episodu respectiv pe fox tv

Editat de fish40

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×