Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Prison Break si dependenta (topic combinat)

Postări Recomandate

cel mai tare serial pe care l-am vazut vreodata...cand am inceput sa il vad stateam pana dimineatza...am vazut de 3 ori pana acu m toate episoadele si cred ca am sa ma mai uit odata...genial serialul...creat in asa fel incat sa te faca sa vrei mai mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu imi plac actorii tineri dar cel care l-a interpretat pe Michael a jucat excelent :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se termina luna asta seria 5 din Prison Break, reluat dupa 8 ani.

Nu am inteles de ce atatea trimiteri la Iliada si de ce vor sa-l scoata pe Michael un Ulise modern...

 

Seria 5, din cate am inteles, a fost facuta la cererea fanilor, care dupa ce i-au vazut pe Wentworth si Dominic in serialele DC Arrow, Flash, Supergirl si Legends of Tomorrow, au cerut o continuare in care Michael sa nu fie mort, asa cum ramasese la sfarsitul sezonului 4.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am priceput, ca sa fiu sincera. Imi place prezenta lor dar nu mi-a adus ceva nou. Mi se pare ca reia tema terorismului si cam asta e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se termina luna asta seria 5 din Prison Break, reluat dupa 8 ani.

Nu am inteles de ce atatea trimiteri la Iliada si de ce vor sa-l scoata pe Michael un Ulise modern...

 

Seria 5, din cate am inteles, a fost facuta la cererea fanilor, care dupa ce i-au vazut pe Wentworth si Dominic in serialele DC Arrow, Flash, Supergirl si Legends of Tomorrow, au cerut o continuare in care Michael sa nu fie mort, asa cum ramasese la sfarsitul sezonului 4.

Rectificare : Odiseea, nu Iliada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, e ceva de capul lui? Nu prea mai am chef sa ma uit la seriale aiurea-n porumb si nici timp nu am, dar parca m-as apuca de el, asa de nostalgie. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt decat 9 episoade, si daca te-ai uitat la celelalte 4 sezoane, zic ca merita sa te uiti, macar sa vezi si un alt sfarsit decat cel cu care eram obisnuiti.

Desi nu garantez ca acesta e ultimul sezon....

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te referi la sezonul 5.

Daca intrebai de tot serialul, da, e bun.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La 5 ma refeream, restul de 4 le-am vazut atunci cand au aparut, pe toate de-odata. :D

 

Numai ca nu gasesc 5 pe nicaieri, hm. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×