Sari la conținut
Forum Roportal
Celtic77

Am nevoie de niste sfaturi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Situatia: eu spre 40 de ani, o singura relatie cu finalizare :), cu nevasta-mea, copil de 7 ani. Pana acum am fost cel mai cuminte barbat din lume, mai cuminte ca un eunuc. Dar uite ca s-a intamplat m-am indragostit de ea, mai tinerica cu vreo 12 anisori si faza naspaaa e ca ea mi-a raspuns in loc sa-mi dea doua palme sa-mi vad dreakului de viata mea. De divortat nu voi face acest lucru ptr ca o iubesc si pe nevasta-mea give_heart.gif. Am nevoie de sfaturi cum sa ma comport si sa nu dau de banuit, sa nu afle sotia ca am prietena LOL. Heeeeelp !!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu postand pe net about it, asta e sigur.

Nu îi iei cadouri des soţiei, nu îţi cumperi 20 de parfumuri noi, dacă până acum purtai numai "parfum de barbat" ,

nu îţi cumperi un sifonier plin cu haine noi, nu spui minciuni stupide care pot fi verificate, sub nicio formă nu dai numărul personal de telefon impielitatei cu care îţi petreci criza de vârstă, cumperi altă cartelă, alt tel, le ţii în maşină la roata de rezervă.

Si last but not least, nu te cerţi cu soţia din motive stupide, încerci să faci sex şi cu ea măcar de 2 ori pe săptămână şi nu ceri divortul.

Editat de Priapism
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar uite ca s-a intamplat m-am indragostit de ea, mai tinerica cu vreo 12 anisori si faza naspaaa e ca ea mi-a raspuns in loc sa-mi dea doua palme sa-mi vad dreakului de viata mea.

Si vrei ca noi sa iti plangem de mila?

 

Ti-o cauti cu lumanarea. Nevasta-ta daca afla, trece.

Probabil baiatul tau te va privi ca pe un adevarat erou care ii tradeaza mama pe la spate. Asta daca ai ghinion.

 

Daca ai noroc, scapi basma curata. Riscul insa iti va sta in coaste.

Probabil asta te excita , ce sa zic.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sloganu' meu e: "Barbatului sa-i fie bine!!!!", mai ales ca femeile nu prea poarta fes, deci e putin probabil sa se lase ghidate de interes :P

Nu stiu daca peste 30-40 de ani nevasta-ta va fi capabila sa-ti puna scutece pentru adulti, asa ca io te sfatuiesc sa divortezi si sa ramai cu tinerica, :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×