Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

https://www.monden.ro/meciul-dintre-emma-raducanu-si-simona-halep-va-mai-trebui-sa-astepte-britanica-a-fost-eliminata-de-la-transylvania-open.html

Emma Răducanu, eliminată de Marta Kostyuk

Cand se va intalni pe terenul de tenis cu Simona Halep, inca nu se stie  :bb: desi voiam sa le vad, speram macar intr-un video pe youtube ca altfel n-am sanse.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uitându-mă la ceea ce ar putea veni din urmă în tenisul românesc, adică, dincolo de consacratele Simona, Sorana, Irina, Monica, aș estima că Jaqueline Cristian ar fi totuși cea care va avea un oareșce succes în viitorul apropiat.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, văzând ce se întâmplă la turneul de tenis de la Cluj, aș zice că tot Simona are prima șansă. Va disputa mâine finala cu Kontaveit.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simona Halep, făcută KO la Transylvania Open. Românca a recunoscut că nu avea nicio șansă

*Nici cu acei pumni stransi sa fi dat in adversara n-ar fi castigat NIMIC ... Anett Kontaveit din Estonia, a castigat turneul din Transylvania tocmai in Ziua de Halloween :lol2: *

"Echipei mele vreau să îi mulțumesc că mă suportă, nu e foarte ușor.  Hai să trecem la treabă și să jucăm multe finale, să cucerim alte titluri. Vreau să îi mulțumesc și soțului meu.   Îi mulțumesc că e în viața mea. Îi iubesc și pe cei din familie, sper ca în viitor să îi am în lojă lângă mine”, a spus Simona Halep la final."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://www.impact.ro/ce-a-facut-toni-iuruc-in-casa-unde-locuieste-cu-simona-halep-sportiva-vrea-sa-faca-publice-fotografiile-250205.html

"Simona Halep vrea să facă publice câteva fotografii dragi, dar soțul trebuie să-i dea voie mai întâi."

A ajuns sub papuc islamist cand nu poate lua decizii singura ca NU este NIMIC fara soțul, dupa cartea acelui religii!!!  Nici cont bancar n-are voie sa aibe o femeie decat sa fie de casa si foarte obedienta, sa nu iasa din cuvantul ordonat de el.    Sper sa se foloseasca de acea mana de fier folosit pe arene, la carmuit ma refer!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a retras Horia Tecăăăăăău.... :sad:

Fug sa caut o poza cu el, poate nu-l mai știți. 

horia.jpg

Editat de Rodica`
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://www.playsport.ro/ilie-nastase-a-plecat-din-romania-fostul-mare-tenismen-decizie-de-ultim-moment-dupa-scandalul-cu-ciprian-marica-88129?utm_source=EVZ&utm_medium=website&utm_campaign=fidmee

"În urma scandalului cu Ciprian Marica, Ilie Năstase a ajuns la spital din cauza supărării. Fostul mare tenismen a avut probleme medicale după ce a descoperit că a fost înlăturat din Consiliul de Administrație al fundației sale." 

*Ce tupeu a avut acel fotbalist necunoscut.   El n-o sa aibe renumele si succesul lui Ilie Nastase in viata asta.  Pana-n prezent este un anonim, s-a gandit ca se pune pe prima pagina al ziarelor, insa nu cred ca a fost preluat de multe publicatii ca n-am auzit nimic de acel scandal.*  

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×