Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

https://www.capital.ro/simona-halep-a-spus-cand-se-retrage-din-tenis-anuntul-zilei-in-romania.html   

"Simona Halep a declarat că vrea să mai joace încă 2-3 ani.  Aceasta consideră că poate evolua încă la nivel înalt. Ea a precizat că şi-ar dori să ajungă din nou în top 10 WTA.   

Campioana a spus că are emoţii gândindu-se la turneul Transylvania Open, acolo unde va juca din nou în faţa fanilor români.   

„Am emoţii să joc din nou în faţa fanilor români la Cluj, mă tot gândesc la acest turneu." 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ziua ei, Simona Halep a fost șocată! Ce a găsit în camera de hotel. Toni Iuruc și getsul care va rămâne în istorie

https://evz.ro/de-ziua-ei-simona-halep-a-fost-socata-ce-a-gasit-in-camera-de-hotel-toni-iuruc-si-getsul-care-va-ramane-in-istorie.html?utm_source=evz&utm_medium=recomandari_AI

In Istoria cui o sa ramana acel om ca-mi vine sa vomit cand citesc asa prostii.   Ce are ala cu istoria???     Inca nu s-a adunat la 100 de dolari acele flori si cateii, ce atata zarva din asta.       Se vrea icoana la inchinat sau ce???   Sa nu se scrie cu Simona pe o pagina despre el, ca ea apartine de sport si el de barfe ieftine al ziarului.   SVP :flex:

Imaginez socul ca doar rahaturi a primit, dar dupa acea religie trebuie sa fie foarte multumita ca fara el ea nu le putera avea astea :lol2:   Rade lumea de Simona daca se mai contunua cu din astea ca s-a bagat in casatorie aranjata si si-a cumparat catuse si lant de robie, ca asa arata panorama. 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simona Halep va disputa primul turneu din luna octombrie la Indian Wells, California în perioada 6 – 17 Octombrie 2021.

S-au retras din competitie:  

Novak Djokovic has withdrawn from Indian Wells tournament.

World number two Aryna Sabalenka will not play at the Indian Wells tournament after testing positive for COVID-19, the 23-year-old said.

2018 champion Naomi Osaka, and 23-times Grand Slam champion Serena Williams also not competing.

*Vreau sa cred ca vor fi transmise aceste meciuri la TV sa ne racorim si noi cu ceva!!!*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Infern pentru Simona Halep la Indian Wells. Ce veste a primit în această dimineață

Pe poza Simona in Infernul californian.    

https://www.playsport.ro/infern-pentru-simona-halep-la-indian-wells-ce-veste-a-primit-in-aceasta-dimineata-71113?utm_source=EVZ&utm_medium=website&utm_campaign=fidmee

"Principala favorită va fi Karolina Pliskova, următoarele pe listă fiind Iga Swiatek, Barbora Krejcikova și Elina Svitolina. Simona Halep este cap de serie numărul 11 la Indian Wells."

*Vom avea placerea sa urmarim evolutiile marilor reprezantivi al sportului alb de maine!!!*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa vad nimic despre tenis la TV decat ceea ce nu vreau sa vad, niste baieti chinezi, unu se scarpina pe burta ... iar restul canalelor este cu College Football pana-n miezul noptii si era ora 11:00 AM cand am verificat.   Nu le pot suferi cand acopera si ineaca toate canalele cu acelas joc si nici chef de mers la cumparaturi n-am sau de facut altceva!!!   Mai schimba si ei timpul meciurilor de 2-3 ori sa se acomodeze la alte jocuri am impresia, insa vreau sa cred ca se vor repeta in intregime candva curand si pentru telespectatori!!!  

  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Emma Răducanu și-a găsit un antrenor celebru cu care să colaboreze. Revelația tenisului mondial, alături de un nume mare

https://evz.ro/emma-raducanu-si-a-gasit-un-antrenor-celebru-cu-care-sa-colaboreze-revelatia-tenisului-mondial-alaturi-de-un-nume-mare.html

"La prima apariție după US Open, Emma Răducanu (22 WTA) a dezamăgit. La Indian Wells, sportiva cu tată român a fost eliminată în turul al 2-lea al competiției de bielorusa Aliaksandra Sasnovich (locul 100 în ierarhia mondială), scor 2-6, 4-6. Astfel ea a ratat o întâlnire cu Simona Halep în turul al 3-lea."

*Pacat ca nu va juca cu Simona, voiam sa organizez un mic party ... am cumparat deja floricele sa le prepar eu sa fie cald cum ne convine si sampanie ... *

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×