Sari la conținut
Forum Roportal
unuserdisperat

Cum trezesti pe cineva la realtitate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Spunei ca vrei sa angajezi o menajera. In cazul in care este de acord, adu (pentru putin timp fi sigur), una inalta, blonda, tanara, buna. Cand o sa o vada prietena ta pe aia miscandu-si fundul acoperit de o fost scurta prin fata ta, sa vezi cum se va apuca ea insasi de curatenie si mancare...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu avem si finalul acestei situatii? a ramas cu aia sau nu a ramas?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc şi eu caz similar. Până a specificat Cluj mă tot gândeam că-s ăia. J

Partea proastă e că s-au şi căsătorit, deşi nu-mi dau seama ce au în comun. Se pare că unii  nu vor să ia pilula de trezire. Eu dac-aş avea o pacoste pe cap i-aş da un şut în fund de-ar ajunge pe Pluto.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, dar infernul unei persoane poate fi paradisul alteia. Cam aşa stă situaţia prezentată: cu un biet îngeraş muncitor de care profită demonul lenei întruchipate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi subiectul este cam vechiut,poate unuserdisperat imi va raspunde intr-o buna zi.O fi aberant ce te voi intreba,dar e important sa stiu cum gandesti.Daca tu i-ai oferit totul,din punctul tau de vedere si tot nu merge relatia intre voi,de ce cu fostele tale nu a mers?Sau poate lor nu le-ai oferit aceeasi rabdare si dragoste,cum i-ai oferit ei!?Daca am dreptate,fa o pauza si gandeste-te la greselile din trecut si cele de acum,in relatia cu actuala.

Sper ca asta sa te ajute sa iei decizia corecta!

Editat de Corre

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Vezi putinul la suprafata fiind o fata frumoasa . Inainte de a se angaja n-a intrebat valabilitatea contractului . A fost vina ei . Si de aici a ajuns repede la depresie . Cum iti alegi prietena/nevasta asa viata vei avea baiatule . ''Lenea-i cucoana mare .''  De ce v-ati mutat impreuna ? Culmea ironiei . Intai sa va cunoasteti ca prieteni , fiecare cu parintii si apoi dupa casatorie impreuna . Ghinion . Impreuna in aceeasi locuinta parca nici nu se cunosc , 2 straini . Bolnava psihic ? E un joc bolnavicios care , probabil , ii convine mult .

Editat de Blues
Scos citat kilometric

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×