Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Serialul Helix

Postări Recomandate

 

Banuisem (ca si voi probabil) ca Julia e fiica lui Katabe. Acum sunt curioasa sa aflu amanuntele.

 

 

Am avut si eu banuiala asta.

Nu cred ca e intentia lor sa scape de vectori. Au nevoie de ei ca sa testeze cura virusului daca si cand va fi descoperita de CDC.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut primele 8 episoade. Fiecare s-a terminat mai in suspans decat cel dinainte. Mai apare unul pe 28 februarie si mi se pare o vesnicie pana atunci.

Banuisem (ca si voi probabil) ca Julia e fiica lui Katabe. Acum sunt curioasa sa aflu amanuntele.

Si cum or sa scape de vectori ?

Asta daca vor sa scape de ei !!!! drag.gif

 

 

 

Am avut si eu banuiala asta.

Nu cred ca e intentia lor sa scape de vectori. Au nevoie de ei ca sa testeze cura virusului daca si cand va fi descoperita de CDC.

http://www.examiner.com/article/helix-season-1-episode-9-spoilers-for-level-x

Nu va inghesuiti sa-mi multumiti. Cand e vorba de spoilere, voi fi mereu alaturi de voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ee sanchi. Vrei sa-ti zic despre ce e vorba fara sa dau click pe link-ul tau ? Despre niste alien care erau de mult timp printre populatia umana, undercover, in hibernare, whatever the fuk ever, carora li s-a acrit de asteptare si se pregatesc de un all out atac asupra umanitatii, folosind acel virus smecher, dar pentru ca nu vor sa extermine intreaga umanitate ci sa o inrobeasca si conduca, au nevoie si de o cura. Totul fu divulgat de caracterul lui Jeri Ryan in epidosul 7 sau 8, in cateva simple fraze. doh.gif

 

Aaa si faptul ca japonezul care e si el alien cu ochi weird-argintii, s-ar putea sa fi plecat de pe rezervatie, fakuindu-le planul alienilor, cel putin momentan.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Katabe - Hatake - tot pe acolo !!! laugh.pngheadspin.gif

Io vreau sa stiu cum de ochi oblici este tatal ei.

Si de ce vectorii nu-i mai ataca pe nici unul dintre ei?

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit la noul sezon Helix. La fiecare episod zic WTF ??? WTF ??? :lol:

Intrigant, interesant, suspans, bun. 

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×