Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Da' sa caute pe internet, daca tot zice ca nu vrea sfaturi, ca nu doreste sa-l convingem sa traiasca si cu asta basta. Da' sa nu vina aici si sa-si bata joc de noi, aruncand o pastila, crezand ca toata lumea-i proasta.

Poate vrea sa-l ajutam practic, sa inceapa fiecare sa-si pompeze aer in sange, sa postam inainte cantitatea de aer si care nu mai postam ulterior, inseamna ca am nimerit-o. Sau ca nu merge netul, suntem in sedinta, la cumparaturi, spalam vase, sau stam pe toaleta.

 

 

L-ai vazut cum a reactionat cand i-am dat cu flitu'? biggrin2.gif

Da, nici nu stie engleza. In locul lui, inainte sa iau vreo decizie decisiva, as pune mana sa invat engleza de baza, macar, mai mare rasul in zilele noastre sa fii mort si nici macar sa nu stii sa injuri in engleza.

 

Adineauri il lasai sa crape, iar acu tii morala?

 

Il lasa sa crape pe initiator, morala e pentru Nesti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' sa caute pe internet, daca tot zice ca nu vrea sfaturi, ca nu doreste sa-l convingem sa traiasca si cu asta basta. Da' sa nu vina aici si sa-si bata joc de noi, aruncand o pastila, crezand ca toata lumea-i proasta.

Ma gandesc ca toti am avut momente in care am zis sa-i punem capat. Eu cand ma gandesc la anumite decizii din trecut si ca mai trebuie sa traiesc cu ele imi vine sa ma sinucid de pe acuma shout.gifshout.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mistocareala crunta pe topicul unui posibil sinucigas. Mda... foarte amuzant, ce sa zic...

Ai vreo idee? Sau postezi doar ca sa agati?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×