Sari la conținut
Forum Roportal
tadayo

Sutienul care se deschide doar la sentimente adevarate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Japonezii au realizat un sutien inteligent care se deschide doar dacă femeia este îndrăgostită de barbatul respectiv. Brandul de îmbrăcăminte Ravijour, în colaborare cu diferiţi sexologi, a realizat un sutien care se conectează la o aplicaţie de smartphone prin bluetooth-ul integrat.


Sexologii consideră că în momentul în care o femeie este îndragostită emană o substanţă numită catecolamină. Această substanţă este detectată de senzorii aplicaţi pe sutien, iar aceştia emit un semnal către aplicaţia de smartphone. Aceasta, în funcţie de raportul primit de la senzori şi în funcţie de bătăile inimii decide dacă sau nu trebuie să deschidă sutienul.





Doamnelor, ati purta un astfel de sutien?


Domnilor, v-ati gandit deja sa va faceti rost de ultimul patch care pacaleste softul sutienului?


  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa inventeze si Q7 care se transforma in ARO, dupa ce aceasta se indragosteste de posesor. ARO fiind, desigur, visul devenit realitate trait de aceasta.


Doi la mana: asiaticii se indragostesc? ermm.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Japonezii au realizat un sutien inteligent care se deschide doar dacă femeia este îndrăgostită de barbatul respectiv.

Domnilor, v-ati gandit deja sa va faceti rost de ultimul patch care pacaleste softul sutienului?

 

Realizezi ce naspa ar fi fost sa fie si reciproca valabila? Mai vedeam noi sani...la tv-eu doar...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Realizezi ce naspa ar fi fost sa fie si reciproca valabila? Mai vedeam noi sani...la tv-eu doar...

 

 

Io as strange-o de gat -cu propria inventie- pe aia de-a inventat sutienul.

Deci, NU.

 

 

:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma mir ca lumea nu si-a pus o problema: daca tipul prefera sa faca sex in timp ce femeia are inca sutienul, deci nedesfacut? De ce trebuie neaparat sa desfaci sutienul ca sa ajungi intre picioruse??

Sper sa nu le vina ideea sa faca si chiloti cu true love tester care nu se pot da jos si sunt rigizi intre picioare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma mir ca lumea nu si-a pus o problema: daca tipul prefera sa faca sex in timp ce femeia are inca sutienul, deci nedesfacut? De ce trebuie neaparat sa desfaci sutienul ca sa ajungi intre picioruse??

 

Se accepta in tren sau masina. In rest nu merge, decat daca o avantajeaza pe ea sutienul si nu lipsa lui. Ca sa nu mai zic ca exista si perversiuni...placute.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce topicul asta e la sex behavior? tre lasat la dragoste daca e vb de sentimente. sexul, erectia, umezeala se intampla si fara sentimente

Editat de Ampera
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce mi-as bate capul cand nu ma doare?

Un sutien normal I'll deschid doar cu doua deste.

Pe al de sus daca nu vrea sa se dechida, exista si forfecute. :pardon:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe al de sus daca nu vrea sa se dechida, exista si forfecute. pardon.gif

 

Da bre, da' daca nu te iubeste...nu prea iese socoteala.

Imi amintesc de adolescenta cand am adus o femeie profesionista si m-a inhibat cu o provire d'aia in genul: "ai ma cu ce?".

Editat de @5 IP
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×