Jump to content
Forum Roportal
Ampera

Ce te-a facut sa plangi astazi?

Rate this topic

Recommended Posts

Chiar acum, adal* a spus:

Sunt atatia oameni singuri care habar nu au de asta. Tu macar iti dai seama. Si nu, nu glumesc.

Oricum Maeve, astea sunt vremuri in care este mai bine sa fii singur, pentru  ca nimeni nu mai este asa cum pare. Este vremea singuratatii acceptate.

:resent:

Acum 22 minute, Maeve. a spus:

:resent:

Pai da, ai impresia ca esti perfect fit cu cineva si la prima mica neintelegere, afli cu stupoare si dezamagire cat de diferiti sunteti.:smile:

Au ramas prea putine lucruri care sa ne apropie si au aparut prea multe care ne despart.

Edited by adal*
  • Like 1

La 16.04.2021 la 22:08, Maeve. a spus:

Nu ma va iubi nimeni. 

Da' de ce zici tu asta? Ia uita-te la mine, ciudatenia de mine. Pe mine ma iubeste sotul meu. Tu stii ca imi ajunge? Si pe tine te iubeste cineva. Cand nu ai mai scris pe aici ti-am simtit lipsa, nu stiu daca ti-a zis cineva, sau poate ca ai vazut, am scris. O sa ai si tu pe cineva loial, nici nu tre' sa te obosesti cautand, pen' ca apare el. Zic asa, sa nu te obsedeze ideea. 

Eu am plans pentru ca mi-am analizat prea mult azi psihicul si stiu ca nu prea e cale sa ma indrept, vezi, Rhini? Eu trebuie sa ma simt bine pentru simplul fapt ca sunt tolerata. Tu, spre deosebire de mine, esti o prezenta placuta.