Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Ce te-a facut sa plangi astazi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am somnul extrem de tulburat, de fapt inexistent. Singura si cea mai buna prietena a mea era insarcinata in 6 luni, urmand sa dea nastere unui baietel.

In urma cu doua nopti am visat-o intr-un mod suparator, era goala pusca intre niste cearsafuri albe si cu un bebelus in brate, brunet si semanand izbitor cu ea. Ma duceam la ea sa iau copilul si am observat ca era teapan precum o papusa de plastic. In vis, nu puteam vorbi, miscam gura si nu imi ieseau cuvintele. In fine, m-am trezit si nu am mai putut dormi. Am sunat-o a doua zi si nu mi-a raspuns. M-am gandit ca e la servici si vede ea apelul, iar cand e libera da un semn.

In cursul aceleiasi zile am primit un mesaj trist de la ea. :cry:

Ma deprima durerea ei si toata intamplarea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de vis ai vazut pe prietena ta suparata? Poate ca deja sarcina mergea rau sau o pierduse, dar nu voia sa spuna. Poate ca ai intrepretat corect semnele corporale ale prietenei ca fiind o pierdere de sarcina, stiind ca e insarcinata si vazand-o abatuta. Apoi inconstientul ti-a decriptat totul in vis, punand cap la cap indiciile.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ma deprima durerea ei si toata intamplarea.

 

foarte trist! ieri am fost la meci si iesit la o bauta apoi, era o gagica insarcinata in 5 luni si suda tigarile. ce plina de nervi am fost cand am vazut-o cat este de inconstienta. sunt unele care nu pot si ar vrea, iar unele isi bat joc.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am intalnit-o. Traim in orase diferite. Ultima data am vazut-o in august parca. Comunicarea noastra e prin telefon si whatsapp.

Nu e nimic paranormal, I know.

Editat de Lucast

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×