Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

De ce vor femeile barbati ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

buzato bataita.gif

Eu chiar sunt o mare tocatoare de nervi, prin urmare, si de zile. :( Probabil ca multe femei sunt altfel, nu neg asta, postul anterior a fost ironic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu imi doresc o femeie pentru ca asa sunt programat biologic sa imi doresc. Pe de alta parte, nu conteaza doar biologicul ca doar nu suntem animale (cel putin cativa dintre noi). Asa ca mai vreau sa vad si luciditate in gandire la o femeie si ceva profunzime. Dar ciu-ciu. Asta se datoreaza voua masculilor. Sunteti atat de mult sclavii lor incat le-ati facut sa li se urce importanta la cap. Daca ele sunt curtate in fiecare zi, la ce concluzie ajung ele: "Lasa frate, nu tresa fac nimic. Astia tot ma vor." Si adio dezvoltare intelectuala din partea lor daca stiu ca orice ar face, oricum fraierii aia se dau la ele. Mai mult decat atat, dezvolta si pretentii astronomice. Ele sunt vai de ele, dar pretentii au gramada. Ce-ar fi sa le lasati voi in pace sa le vedem atunci. Or sa devina si ele mai inteligente, or sa poata fi numite partenere de viata, nu obiecte sexuale.

 

Plecasem la o tigara si abia acu' am vazut mesajul tau.

In fine! Pai, din cate vad, daca nu-i alba e neagra, si daca nu-i neagra e alba.

Acu' zici ca e vina barbatilor, a noastra, adicatelea, tu ce esti?

Esti robotul cu penis de papagal?

Flirtul nu reprezinta mare branza pt. cei mai multi barbati, iar daca n-ai habar cu ce se mananca, mai bine te-ai ocupa serios si te-ai documenta.

Vad ca nu-ti poti retine indignarea si dispretul fata de cei care au reusit sa le-o traga fetelor la care tu ai ravnit.

Te omoara concurenta in loc sa vezi ce nu-i in regula cu tine.

Vrei vreo savanta? Du-te la NASA, caci ele nu pot fi gasite pretutindeni.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca barbatul este o fiinta inteligenta care a creat lumea din jur, sunt tare curios de ce o fiinta primitiva ca o femeie isi poate dori un barbat ?

 

 

Barbatul a descoperit focul dar femeia a descoperit cum sa se joace cu el. D`aia! laugh.png

 

Chestiunea care ar trebui sa te preocupe este taman invers: de ce barbatul care este "o fiinta inteligenta si care a creat lumea din jur", ISI DORESTE alaturi "o fiinta primitiva ca o femeie"? grin.gif

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar ii dam apa la moara lui Abc sau ne distram pe seama lui pe la topicele penibile si idioate pe care le deschide ? Initial am fost tentata sa cred ca are intradeva ceva probleme la mansarda, ceva schele adanci in legatura cu femeile dar pe topic ce deschide imi dau seama ca o face sa starneasca furori, indignare si probabil ca din plictiseala. Nu m-ar mira sa aflu ca el sta frumos in spatele monitorului si se distreaza copios citind replicile noastre si felul cm ne angajam in discutii pe subiectele lui.

Banui chestia asta pentru ca mi-e imposibil sa cred ca un individ poate fi atat de fucked up emotional si mental precum pare el a fi. Cleric era pionier in comparatie cu asta.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma abce.ule eu nu inteleg o chestie,barbatul ala inteligent tare care este el inteligent dupa cum zici de ce are o primitiva acasa? ..ca doar aia nu a intrat pe gaura cheii...si daca cumva l.a fentat si i.a intrat in casa inseamna ca nu mai e asa inteligent,...ia zi... :drag:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Emigreaza in Orientul Mijlociu si fa-te musulman. Numai asa vei fi fericit.

 

Ai laic iu but there was no need for that. :nea:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Banui chestia asta pentru ca mi-e imposibil sa cred ca un individ poate fi atat de fucked up emotional si mental precum pare el a fi. Cleric era pionier in comparatie cu asta.

 

Aaa... deci a fi normal dpdv emotional inseamna a face crize de isterie asa cum fac femeile ? Mai sa fie.

 

Dar eu tot nu inteleg ceva. De ce niciuna dintre fete n-au raspuns la intrebarea topicului ? Va e rusine sa recunoasteti ca ii luati doar pentru sex, ca altceva nu aveti in minte ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca barbatul este o fiinta inteligenta care a creat lumea din jur, sunt tare curios de ce o fiinta primitiva ca o femeie isi poate dori un barbat ? Vine barbatul de la munca, dupa ce a construit o noua racheta, ajunge acasa unde il asteapta femeia. Ce poate acea femeie sa vada in acel barbat ? Ii poate ea intelege maretia gandurilor lui ? Evident ca nu. Si atunci ? De ce il vrea ?

Lol...cred ca ai toate motiovele sa ii invidiezi pe gay. :D

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Aaa... deci a fi normal dpdv emotional inseamna a face crize de isterie asa cum fac femeile ? Mai sa fie.

 

Dar eu tot nu inteleg ceva. De ce niciuna dintre fete n-au raspuns la intrebarea topicului ? Va e rusine sa recunoasteti ca ii luati doar pentru sex, ca altceva nu aveti in minte ?

 

Macar femeile pot da vina pe hormoni, chestie dovedita stiintific ca afecteaza temperamentul, dar tu pe ce dai vina ? Te injectezi cu estrogen ? laugh.png

 

Cine iti raspunde tie la intrebarile tale cretine nu face decat sa se coboare la nivelul tau de ...(puncte puncte... ca nu am chef sa-mi iau suspend). Eu una nici macar nu-ti pot lua intrebarea in serios dapoi sa mai si raspund la ea. Cand te citesc ma apuca rasu-plansu, ceva intre compatimire si facut pe mine de ras. Esti schitofrenic de hilar mai baiete. Keep it up.

Ce pacat ca nu mai sunt in facultate ca publicam o disertatie cu tine ca subiect, de primeam premiul Pulitzer nu alta.rotflmao.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×