Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ea a fost mai buna pentru ca a riscat sa primeasca o amenda pentru neacordarea prioritatii

Aiurea. Io am fost cel bun fiindca am lasat-o sa plece fara sa-i cer nr. de telefon, vorba Sarei. :crazy:

"Tanti", care nu a profitat de pe urma faptului ca erai...impresionat! :D

Inca astept sa bagi poza aia... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca mai exista oameni care cat de cat, sunt interesati si de aproape, intr-o lume in care societatea promoveaza alte valori decat ar trebui...

 

Exista dar prea putini pentru a face vreo diferenta considerabila in lume si in societatile in care traim. Instinctul primar al speciei umane este auto-prezervarea si propriul interes. Pe loc secundar daca mai e loc de ceva, bine, daca nu...nu.

A vorbi frumos, a gandi frumos si altruistic e usor si nu costa nimic dar cand ciocanul se indreapta spre nicovala reiese din ce e plamadit fiecare. Ai fi surprins sa afli cati oameni buni dau bunatatea deoparte (chiar si subconstient) daca aceasta afecteaza propriile interese.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am glumit cu tine, maaaai. :tease:

Lasa, n-are sens sa-ti zic ca mi-a trecut prin cap sa ma infiintez maine la aceeasi ora si s-o astept. :lol:

Tipesa are noroc ca nu-s pe liber... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, n-are sens sa-ti zic ca mi-a trecut prin cap sa ma infiintez maine la aceeasi ora si s-o astept. laugh.png

Tipesa are noroc ca nu-s pe liber... crazy.gif

 

Ha-ha, o sa creada tipa ca esti vreun obsedat si o sa apese pe acceleratie :lol: , cand o da cu ochii de tine. rofl.gif

Editat de Sara'
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Semnatura lui BigDefender : Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita!

Dar asta nu inseamna ca ar trebui sa ne oprim din a mai face fapte bune :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×